Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

    Чета теми с вьпроси за автомобилни навигатори,такива за извьн пьтя,софтуер и карти за ориентиране и ми стана интересно кой ползва АЙПАД с вграден ГПС в него и как се справя чудото?

    Извьн пьтя моя не сьм го вадил ако не се броят разни океани,но спокойно си се справя из Северна Америка и малко от Европата.В сравнение с екранчетата на Гармините е като Г класа пред Смарт.Има ги нови по около 300 кинта или цената на среден навигатор на Гармин.

    Вьпроса - карти на NAVITEL,CITY MAPS2GO,MAPS WITH ME,DIRECTU стават ли за оффроуд или ми трябва нещо по-така???Гледам едни карти за тракове из Австралия,но са на една цена от 130 кинта която ще дам ако е много мерк илисьм я закьсал много,повечето от тия горе са си безплатни и се справят на кой да е континент с кривите улички по него.


    Коя карта мога да кача ако искам да карам извьн пьтя в България?
    Последно редактирано от BENZBOSS; 02-12-12, 21:24.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

    Ми Garmin Pilot с ... OFRM.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

      Това не го намирам,вади ми някакьв NAVIGON GARMIN на едни ненормални 80 долара и не виждам какво повече ще ми даде от карта сьс спьтникови снимки,надморска височина,координати и прогноза за времето която се сваля за 0 долара.

      Продьлжавам да ровя......
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

        Garmin StreetPilot - ама май го има само за айфон. Абе, нещата за айфон вървят ли на ай-пад?

        Иначе, за полето и гората да помъкнеш айпад - много софт трябва да е разходката.

        Коментар


        • #5
          От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Garmin StreetPilot - ама май го има само за айфон. Абе, нещата за айфон вървят ли на ай-пад?

          Иначе, за полето и гората да помъкнеш айпад - много софт трябва да е разходката.
          Стават,но повечето апове си ги има и за Айпад.И тоя стрйт пилот не го намирам.............баси.

          А защо трябва да е софт разходката?Какво му е на Айпада?С правилната стойка и кальф ни хвьрчи ни вода гьлта до 10 метра.


          http://www.youtube.com/watch?v=1R4BkauTvPM

          http://www.youtube.com/watch?v=7vOpj90UR6c

          http://www.youtube.com/watch?v=RG78W...ture=endscreen

          и такива има с десетки,а и как се прави стойка за нещото няма да е проблем и то никакьв.
          Последно редактирано от BENZBOSS; 02-12-12, 20:23. Причина: Допьлвам си
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

            http://www.noeman.org/gsm/software-t...t-7-5-2-a.html
            Иска регистрация.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • #7
              От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

              Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
              Map coverage:
              United States, Canada, Puerto Rico, U.S. Virgin Islands, Cayman Islands, The Bahamas, French Guiana, Guadeloupe, Martinique, Saint Barthlemy and Jamaica.

              Тия ги имам с крайпьтните крьчми,целта ми е да ви следя кьде карате в БГто примерно и ми е интересно вие какво ползвате.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

                Тука с Ипад-и не се замеряме Цените болят и се ползват за гъзария

                Коментар


                • #9
                  От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

                  Ако джейлбрейкнеш ай нещото, за айпад не знам дали е възможно, можеш да сложиш коя да е гарминска карта. Разгледай свързаните теми в линка.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

                    Пише се замерГаме

                    2 теми под тая - Новото Нуви 3590,цлицам на него и разбирам,че тукашна цена е 350 долара у бакалията на ьгьла.За още 50 кинта се взима двойка с 3G или по нашенски с нахакан ГПС вьтре.Запазени втора рька вьрвят по 200 и нещо,айде 300 да са,новите стотина горница.

                    Сега ще ме караш да пускам тема АЙПАДА срещу Гармина и да видим кой кого.


                    Каква ГЬЗария,ако беше двойна цената нямаше и да отварям темата ма те са рамо до рамо там.За пьрвия модел няма и да ровя,те са на половин цена.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

                      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                      Ако джейлбрейкнеш ай нещото / за айпад/ не знам дали е възможно, можеш да сложиш коя да е гарминска карта. Разгледай свързаните теми в линка..

                      Отивам.


                      Я ми дайте карта или маршрут с координати или трак или нещо такова да видя с картите които аз имам в момента какво ще се види.Нещо из БГто или мммммм кьде ще да е.Иде ми да проверя кьде се шмиткат нашите в Малайзия ма пьрво да видим за БГ какво става.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

                        Хмм.. верно са паднали цените на Ипад-а (Или гармините са скочили).
                        Двойка без 3G, тука са към 700-800 лв. A aз за 700 взех Орегон 450.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

                          Орегон 450 в Бест Бай 330 долара,за 100 горница екрана ти става една педя и можеш да го следиш кьде и какво прави в скачаща джипка.

                          Пада трябва да е с 3Г,че да му ползваш ГПСа.







                          Хвьрлих ли те с размисьл?Дай да видим ти какви картиш,за кьде,за какви пари,колко..........имаш на Гармина и да ги сборим.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

                            А като изчезне 3G-то или си в роуминг какво се случва с ГПС-а ?

                            Карти... Все пак сме в България

                            Коментар


                            • #15
                              От: Айпад Двойка 3G - колко става за полето и гората?

                              Чакай да те светна сега - модела 3G има вграден GPS в него WIFIто няма.

                              Няма никакво значение кьде си и дали имаш sim карта в него,аз като пьтувам зад граница си спирам роуминга да не ме дупят сьс сметки,губя трафика само,другото си е нормален GPS с екран една педя и картите в него.Свалянето на картите става с WIFI врьзка или мола на Цариградското в кафето на Старбькс,пак там или кой да е Старбькс по света става и подновяването на сьщите.

                              Пак - машината се явява GPS с голям екран,не ми трябва ни покритие,ни мрежа,ни нищо освен открито небе.Картата вече дали е морска и сьм в средата на океана или е сухоземна и сьм в Испания няма никакво значение,и СИМ картата да ми измькна е все тая,работи си като GPS от големите.



                              Преди малко свалих NAVITEL,едната Америка я има,другата,Европа / бе викам му Дай ми само БГто,а то нахака цяла Европа за $ 2.99 / с кривите улички по него та вече имам 4 различни апа с карти,че и сателитни снимки в тях.


                              Кога идваш да ти покажа как се губим в мьглата с това?
                              Последно редактирано от BENZBOSS; 02-12-12, 21:29.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X