Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ъпдейт на навигация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с ъпдейт на навигация.

    Здравейте,
    Първо да споделя лошото си мнение за Георги Илиев от Пловдив, от който закупих навигацията си (голяма грешка).
    Няма грам съдействие от въпросният човек.
    Сега по темата.
    Изпрати ми линк с по-нова карта за IGO само. Иначе навигацията е привилег и има
    гармин, сиджик и иго.
    Та, архива от него е 1,9гб, а като изтрия въпросните папки, които той ми посочи ми остават 1,1гб свободни....
    Така и нищо повече не ми отговори той за съдействие.
    Иначе си копирах настрани файловете за изтриване и ги върнах после, но навигацията спря да говори, т.е
    не ме предупреждава за камери и скрити радари (активирано е в менюто).
    Мога да закача външна карта, но не ми е ясно как да накарам навигацията да си чете от там картите.
    Ако може и карти и описание как да си ъпдейтна и гармин-а и сиджик-а.

  • #2
    От: Проблем с ъпдейт на навигация.

    Баце! Ама ти абсолютно не си си направил труд да попрочетеш нещо за различните навигационни софтуери.
    ...навигацията е привилег и има
    гармин, сиджик и иго.
    Почети малко повече за различните неща. Георги Илиев от Пловдив не го познавам, ама прекалено голям лаик си за да ти се обясни с две думи.
    На моята китайска навигация също съм с трите софтуера (даже имам и Примо, демек съм с четири горе-долу). Отваряш Pocketbulgaria, четеш докато разбереш какво не знаеш и тогава пак питаш.
    А навигацията може спокойно пак да почне да ти говори.
    п.п.Ааа. Сега ти видях и ник-а. Значи хептен няма да имаш проблеми.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с ъпдейт на навигация.

      Това с ника си е абсолютно заяждане типично по български. Нали трябва все пак да вляза с някакво име!!!!
      Ако ще и педала да се напиша, не значи че съм такъв.
      Занимавам се малко от малко с компютри, както софтуерно, така и хардуерно. Навигации и гсм-и не
      са ми в областта. Въпросният човек ми написа кое да изтрия и в коя папка кое да поставя, но не достига място.
      Ще видя сега в онзи форум дали мога да си намеря нещо като за мен

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с ъпдейт на навигация.

        Навигацията работи ли? Вси1ко, което ти е обещал, в кутията ли е? Гаранция (за поддръжка) дал ли ти е?
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с ъпдейт на навигация.

          Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
          Навигацията работи ли? Вси1ко, което ти е обещал, в кутията ли е? Гаранция (за поддръжка) дал ли ти е?
          Дал е гаранция за поддръжка, която изтече и зарядното за запалка спря да работи.
          Както и да е, зареждам я на лаптопа (не е много удобно, но това е друга тема).
          Та за едната година имах включени ъпдейти, а това не се случи.....

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с ъпдейт на навигация.

            Ами щом такава ти е навигацията, утре може и тя да спре да работи, не само зарядното.. Гаранция щом ти е дал значи всичко е 6..
            Това се случва с телевизори, хладилници, перални и прочие техника..
            А относно ъпдейтите, които са ти били включени, може да дадеш малко по-подробна информация за тях.. Как точно да правиш ъпдейт, ти сам ли ще го правиш и от къде?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X