Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TMC модул за Nuvi 350 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TMC модул за Nuvi 350 ?

    От къде в България може да се намери този модул и въобще има ли смисъл от него в BG, ще върши ли някаква работа ? Мисля че модула е модел GTM™ 10.

  • #2
    От: TMC модул за Nuvi 350 ?

    Да Ъп-нем темата, и мен ме интересува същото като колегата, ако може някой да помага. Също така дали е същият и за nuvi 300? Благодаря
    Аз знам, че нищо незнам, НО другите и това незнаят!

    Коментар


    • #3
      От: TMC модул за Nuvi 350 ?

      Модула е GTM 10, може да се поръча от ebay.com . Друг е въпроса, че като дойде трябва да се отключи към българския доставчик Tix.bg
      На сайта им може да се види какво има като информация, която излъчват. Тя е основно за София и зимата кой проход е затворен. Покритието
      и из страната като обхват е тука има , тука нема. Реално до сега нито веднъж трафика не ми и предложил друг маршрут поради задръствате или друга причина, за да ми спести време и обикаляне, виж като пътувам из Германия и до там , често ми се е случвало да ми показва за участъци от магистралата които са в поддръжка. Това за Европа говорим, за тук мое лично мнение, без да споря или ангажирам никой с него е, че просто е безсмислен в този си вариант и покритие.

      Коментар


      • #4
        От: TMC модул за Nuvi 350 ?

        A как мога да си купя трафик абонамент за България?

        Коментар


        • #5
          От: TMC модул за Nuvi 350 ?

          А защо ще го купуваш?
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #6
            От: TMC модул за Nuvi 350 ?

            Ами имам GTM 36, но няма доживотен трафик за България, а само за западна Европа и Англия.

            Коментар


            • #7
              От: TMC модул за Nuvi 350 ?

              Я виж това http://www.offroad-bulgaria.com/show...22#post1519422.
              Трафика в България е безплатен, но в сегашния му вид не е особено полезен.
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • #8
                От: TMC модул за Nuvi 350 ?

                Благодаря ти много! Получи се! Добавих абонамент за България доживотен и ще го пробвам как се държи и дали има смисъл от него. Но според мен колкото повече потребители ползват трафик ресиивъри, толкова повече ще се развива трафика и ще става по добър както е в белите страни.

                Бъди жив и здрав! Добре че има хора като теб да помагат!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X