Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Street Pilot c510 или Nuvi200 или nuvi 300 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Street Pilot c510 или Nuvi200 или nuvi 300 ?

    Здравейте. Скоро се надявам да стана притежател на някое от изброените бижута. Единствената информация с която разполагам за тях е изложената в сата на готрейд. Моля дайте съвет на кое от тях да се спра (предимства или недостатъци) нещо което да ми помогне да се ориентирам. Досега освен разликата в цената доколкото разбрах + вете на нуви-тата са , че четат .jpeg а 300 и мп3 ...

    Цени: c510 - 460лв. Nuvi 200 - 500лв. , Nuvi 300 - 540лв.


    Предварително благодаря...

  • #2
    Re: Street Pilot c510 или Nuvi200 или nuvi 300 ?

    Нувитата са по-тънички , а 200 ще има меню на български (освен глас ) . ОБАЧЕ - проверявал ли си дали имат в наличност от тези модели (без карта на Европа ) , че аз подочух че не им се дават много-много , нали тук колеги ни научиха как да качваме метрогайда...дали има нещо такова, живо ме интересува.

    Коментар


    • #3
      Re: Street Pilot c510 или Nuvi200 или nuvi 300 ?

      да имат. Поне за ц510 знам със сигурност понеже проверих преди няколко дена.

      Коментар


      • #4
        Re: Street Pilot c510 или Nuvi200 или nuvi 300 ?

        Явно никой няма да сподели мнение . Сабине (обръшам се на ти, дано не е проблем), явно ще ти ставам клиент и на теб. Моля дай съвет коя от машинките да предпочета. Относно яркоста на дисплеите или нещо такова. Как работят с картата ти и тн... Ще ми е от полза...

        Коментар


        • #5
          Re: Street Pilot c510 или Nuvi200 или nuvi 300 ?

          Кажете нещо и за варианта PDA с вграден gps модул...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X