Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с Garmin nuvi200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми с Garmin nuvi200

    Здравейте, налага ми се да пътувам до Испания, и 1 приятел ми даде garmin nuvi200.
    Като я пуснех изписваше че картите са на повече от 1 година, успях да ъпдейтнах софтуера на gps.
    Навигацията нямаше карта памет, взех си 2гб transcend и от дрУГ приятел си копирах картата му която е с наименование GMAPSUPP и големина 1,85 гб.
    надписа с старите карти изчезна, но като задам дистинацията Испания, Мадрид.... след като се конекне с сателита ми дава Че няма достатъчно памет.
    Най-вероятно нищо не съм направил, но как да съм сигурен Че чете от картата а не от собственната си памет?
    Доста неща прочетох но явно недостатъчно, ще бъда благодарен ако помогнете кой с каквото може!
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-02-11, 08:53. Причина: 4=Ч

  • #2
    Re: Проблеми с Garmin nuvi200

    То така си прави на всеки гармин това не е проблем! Като тръгнеш на път и един път излезнеш от България отам на татък ще може да ти преизчисли дестинацията която си задал! Просто като му зададеш по близка държава до България ще ти я изчисли на 100% но по дълечните страни се затруднява, тръгнеш ли на път примерно си задай Германия или Австрия до там ще ти го пресметне пътя отам нататъка си задай вече Испания и ще ти го преизчисли без проблем не се шашкай!
    П.П но тази карта с размер 1.85 ГБ е стара да знаеш! Новата е 2011.32 -2011.40 версии

    Коментар


    • #3
      От: Проблеми с Garmin nuvi200

      Благодаря,дано да е така!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X