Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

    Поддържа български, руски и руски Катерина ТТС:
    http://dox.bg/files/dw?a=f4ef49ed95

    Updater.exe

    За активиране на LA и JCV:
    http://dox.bg/files/dw?a=91d4412132












    Инструкции за инсталация:
    1. Предварително изтрийте файла GUPDATE.GCD от папка x:/Garmin/.System
    2. Изключете звука (намалете звука до минимум)
    3. Хванете файла хххх01000yyy.rgn и го пуснете върху Updater.exe. Преместете на USB Device
    4. При изключено положение хванете с пръст нувито най-горе в дясно на екрана и свържете USB кабела.
    5. Updater.exe трябва да разпознае нувито. Натиснте OK и изчакайте да завърши процеса.

    Ммм да...Use it at you own risk Отговорността си е ваша...

    Активира маршрути и други хубави работи...

    Първоначално темата е започната тук:
    Код:
    http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?f=53&t=45192
    Код:
    http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?f=53&t=45375
    Последно редактирано от asterix85; 15-02-11, 13:38.

  • #2
    От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

    Здравей, аз срещам проблем с този фирм... дава ми грешка на хардуера и да се свържа с техник за нави 2xx и после забива на актуализацията на екоруте hd. Продбвах да сменя името на папката remotesw на remotesw2 и да махна всички езици освен българският, но без резултатно. Ако може да дадеш някаква идея ще съм ти много благодарен! За нави 1300 става въпрос
    Последно редактирано от djovani_; 24-11-11, 20:53.

    Коментар


    • #3
      От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

      Първоначално публикуван от djovani_ Преглед на мнение
      ... дава ми грешка на хардуера и да се свържа с техник за нави 2xx и после забива на актуализацията на екоруте hd.
      Същата грешка дава и на мен. Грешим някъде но още не мога да разбера къде.

      Коментар


      • #4
        От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

        Колега, виж това. Иска регистрация. Не зная дали е точно този вариант, който е цитирал asterix85, но се надявам да свърши работа. В момента нямам време да го преведа, така че дано сте добре с английския.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • #5
          От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

          Обаче няма да му добави работа с маршрут.

          Коментар


          • #6
            От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

            Опитай с последната версия на японския фърмуер.При мен работи без проблем.Разгледай http://forum.pocketbulgaria.com/view...45375&start=30 .

            Коментар


            • #7
              От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

              Първоначално публикуван от cirilz Преглед на мнение
              Същата грешка дава и на мен. Грешим някъде но още не мога да разбера къде.
              Аз си намерих грешката при езиците е... Трябва да се изтрият абсолютно всички освен български и английски.. първоначално бях оставил и немки, но точно това се оказа проблема... В момента съм с версия 3.00 и съм много доволен! Има проблем се нея трябва да се смени аудио файла, аз ползвам такъв от 1460 и нямам проблеми! Успех!

              Коментар


              • #8
                От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

                Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                Инструкции за инсталация:
                1. Предварително изтрийте файла GUPDATE.GCD от папка x:/Garmin/.System
                Я ми подскажете защо на моето Нуви 1350 няма такава папка, задал съм на Уиндолса да показва скритите папки и файлове ...
                В папка Гармин на устройството има само "GarminDevice.xml"
                Honda Africa Twin RD07 '95

                Коментар


                • #9
                  От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

                  Трябва да разрешиш да се виждат и защитените системни файлове. Във важната тема даже има и снимки.
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=133087

                  Коментар


                  • #10
                    От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

                    Първоначално публикуван от djovani_ Преглед на мнение
                    Аз си намерих грешката при езиците е... Трябва да се изтрият абсолютно всички освен български и английски.. първоначално бях оставил и немки, но точно това се оказа проблема... В момента съм с версия 3.00 и съм много доволен! Има проблем се нея трябва да се смени аудио файла, аз ползвам такъв от 1460 и нямам проблеми! Успех!
                    Такааа, и аз стигам до този проблем та кои езици си оставил. Аз имам в help папката British english, America english и Bulgaria а в папка voice: Bulgarian__, English_american i English_british
                    Дугаде някъде има ли езици, които трябва да изтрия?
                    Honda Africa Twin RD07 '95

                    Коментар


                    • #11
                      От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

                      Ами аз не помня как точно се казваше папката, но не е help.. виж трябва да има още една с езици вътре.. Аз съм оставил само british english и bulgarian.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

                        Справих се, изтрих ненужните езици и в още няколко папки: \Тext и \Кeyboаrds и си се стартира нормално.
                        Сега ще се пробвам да му кача и JCV
                        Honda Africa Twin RD07 '95

                        Коментар


                        • #13
                          От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

                          Да те предупредя, че търсенето на блокове става от "by distance", да не се чудиш как да го направиш

                          Коментар


                          • #14
                            От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

                            Здравейте,
                            След няколко неуспешни опита и изтриване на езиците и при мен стана. Всичко върви за момента без проблеми.
                            Благодаря на всички.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Алтернативен фърмуер версия 2.70 Япония за нуви 13хх

                              ЗдравеЙте . В крайна сметка, някои подкарал ли е JCV на гармин 1350 ? И ако да , на коя карта? П робвах на геотрейд картата 5.70 . Н е ми излизат . Л айн асистента р аботи . К ато на китайския софт показва текущото крастовище под с трелката, но тези JCV не мога да ги включа. В скритото меню JCV на геотраде ми излиза като разпознато, но не пише PASS или active. Моля, помогнете ми. Благодаря ви много.
                              Последно редактирано от Pacific; 16-03-12, 14:08. Причина: Ние Ви уважаваме, уважавайте ни и Вие!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X