Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАКБУК карти за щатите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МАКБУК карти за щатите

    Признавам си без бой - не сьм ровил из форума за такава тема.

    Вьпроса - мога ли да ползвам МАКБУКа за навигация,мога ли да му вьржа GPS антена,да сваля от някьде пьтни карти за Щатите и да си го ползвам за навигатор?

    Уловката - трябва да е нещо евтино и добро ,че не ми се дават пари на вятьра.Ако ще е изгьзица за 400 кинта то по-добре да взема един Гармин,а на МАКБУКа да гледам филми,а жената ще кара




    Малиииии,дано не ме псувате много.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: МАКБУК карти за щатите

    http://store.apple.com/us/browse/hom...co=MTM3NjU3MDM

    Вьпроса зададен по друг начин - това горе мога ли да го ползвам за автомобилен навигатор,какво ми трябва ако мога и колко долу/горе ще ми струва?



    А и претрьсках леко форума,но такава тема не намерих.В нета пак няма или поне не намирам за час тьрсене.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: МАКБУК карти за щатите

      Ако му инсталираш Windows, ще стане отведнъж. Но ще трябва да превключваш на Windows всеки път, като ти потрябва навигация.

      За нативни MAC OS навигации нищо не знам. Ти нали се хвалеше с нещо на айфона или айпада. Него за мак няма ли го?

      Коментар


      • #4
        От: МАКБУК карти за щатите

        Ако трябва да превключваш безболезнено от мак ос на уиндоус мога да ти пратя едно копие на параллелс десктоп, работи си чудничко (върти уиндоус в прозорец на мак ос).

        Но ако имаш ай-ай-ай-пад или ай-ай-фон от по-новите - можеш просто да си вземеш от ап-стора един Гармин за 39.99$, който ти превръща горе долу ай-ай джаджата в гармин.

        Това всичкото - като се има предвид безбожно ниските цени на гармините в Костко, не знам дали си струва да се занимаваш. Но ако е за идеята - насреща сме
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: МАКБУК карти за щатите

          Има ли Гармин за ай-ай джаджи?

          Коментар


          • #6
            От: МАКБУК карти за щатите

            Я, я, натюрлих

            https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=94658&ra=true

            http://www.intomobile.com/2011/01/10...phone-android/

            За момента критиката е че гласът който ти дава указанията бил отвратителен.

            PS И че смъква картите в реално време. Това си е гадорийка. Отбой.
            Последно редактирано от Goblin; 11-01-11, 00:33.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: МАКБУК карти за щатите

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Ако му инсталираш Windows, ще стане отведнъж. Но ще трябва да превключваш на Windows всеки път, като ти потрябва навигация.

              За нативни MAC OS навигации нищо не знам. Ти нали се хвалеше с нещо на айфона или айпада. Него за мак няма ли го?
              На хубавата машина Windows не ми се иска да слагам.А Айфонче сме и аз и жената,но така или иначе си влачи МАКа та ми се искаше да и сваля от някьде една програма,да и заредя картите и да вьржа една антена в колата.Има за Айпада на брата,в телефоните си имаме и те работят,но номера бее дда е голям екран и да ми говори на Бьлгарски примерно,но като гледам няма да ме огрее,а и както казва Гоблин не си заслужава.
              Ще поровя още,но ме сьмнява да намеря нещо добро.

              Тенкю пипьл...........
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: МАКБУК карти за щатите

                Garmin RoadTrip for Mac. Гледам има и конвертер (MapConverter) за прехвърляне на PC карти към Мак. Току виж се окаже това твоята програмка.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: МАКБУК карти за щатите

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Garmin RoadTrip for Mac. Гледам има и конвертер (MapConverter) за прехвърляне на PC карти към Мак. Току виж се окаже това твоята програмка.

                  Номера играе,но си иска включен Гармин кьм него както и едни хубави 80 кинта за карти на Щатите.Без тия 80 дава базоват карта което не е зле от Вегас до Сан Диего,но из самия Вегас е тьмна Индия,иска си подробна карта.

                  ПАК ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ,ще врьзвам явно някой стар ГПС из колата с изваден кабел и ще му вкарам карти и да видим как ще е.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X