Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова карта за Garmin Nuvi 200w

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова карта за Garmin Nuvi 200w

    Здравейте,
    не съм влизал от много време в сайта и сега съм малко объркан от новият му вид. Вече втори ден търся информация от къде да си сваля или ъпдейтна картата на Garmin Novi 200w, но не мога да открия такава информация. Успях обаче да разбера как да направя това ъпдейтване.
    Интересува ме нова карта на САЩ. Като включа Гармина (ако е бил без заряд), веднага ми казва, че картата ми е стара и т.н. Това не ме притесняваше много, докато не взех да се сблъсквам с липса на информация за новите пътища и т.н.
    Всяка помощ ще е добре дошла. Благодаря ви много.
    Ако изпитвате досада да ми отговорите или нещо не сте в настроение, моля ви, по-добре не отговарайте.

  • #2
    От: Нова карта за Garmin Nuvi 200w

    Първоначално публикуван от spotbeam Преглед на мнение
    Здравейте,
    не съм влизал от много време в сайта и сега съм малко объркан от новият му вид. Вече втори ден търся информация от къде да си сваля или ъпдейтна картата на Garmin Novi 200w, но не мога да открия такава информация. Успях обаче да разбера как да направя това ъпдейтване.
    Интересува ме нова карта на САЩ. Като включа Гармина (ако е бил без заряд), веднага ми казва, че картата ми е стара и т.н. Това не ме притесняваше много, докато не взех да се сблъсквам с липса на информация за новите пътища и т.н.
    Всяка помощ ще е добре дошла. Благодаря ви много.
    Ако изпитвате досада да ми отговорите или нещо не сте в настроение, моля ви, по-добре не отговарайте.
    Ако споменеш дали в момента имаш карта на САЩ и коя версия е може би ще бъдем по-полезни... :-)))
    По принцип - ако имаш карта на САЩ от 2010 нагоре - каквато и да е версия - би трябвало да нямаш съществени проблеми.
    За всеки случай - драсни коя версия на САЩ имаш инсталирана в момента..
    :-)))
    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

    Коментар


    • #3
      От: Нова карта за Garmin Nuvi 200w

      Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
      Ако споменеш дали в момента имаш карта на САЩ и коя версия е може би ще бъдем по-полезни... :-)))
      По принцип - ако имаш карта на САЩ от 2010 нагоре - каквато и да е версия - би трябвало да нямаш съществени проблеми.
      За всеки случай - драсни коя версия на САЩ имаш инсталирана в момента..
      :-)))
      Благодаря ти.
      Не знам къде да търся тази информация, но това кооето извадих пише:
      City Navigator North America NT 2009
      [1] City Navigator Lower 48 States NT 2009
      Software Version 3.20
      Unit ID: ....
      Audio Version: 2.20
      GPS SW Version: 2.60m
      AMR Autoroute Basemap NR 2.00

      Забравих да добавя, че съм го купил 2008

      Още един въпрос. От къде да сваля Garmin Unlock Generator. Линковете, които намерих на сайта не работят.

      Намерих Unlock Generator чрез торент сайтовете. Там има и карти, пълни инструкции как да се направи , само че са на английски и няма да е удачно да ги изложа тука (ето линк: h_t_t_p://w_w_w.haklabs.com/2010/garmin-2011-gps-update/). Ако имам проблеми с инсталирането пак ще питам
      Последно редактирано от spotbeam; 29-10-10, 22:41.

      Коментар


      • #4
        От: Нова карта за Garmin Nuvi 200w

        Може да използваш търсачката на форума или да разгледаш раздела за картите:
        http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=375
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...hlight=America
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=36646
        Последно редактирано от milstan; 29-10-10, 23:53.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X