Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да обновя карти на Igo my way

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да обновя карти на Igo my way

    Здравейте имам следния проблем : дадоха ми навигация (някакво китаиче) която е с Windows CE а на сд има качен иго копирах по нови карти но ми дава че картите са стари и имат нужда да се обновят.
    Как се обновяват картите някои може ли да ме светне?
    Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

  • #2
    От: Как да обновя карти на Igo my way

    На SD картата намираш папката на iGo-то в основната директория (напр. iGo, iGo8, Navigation ...). В нея отиваш на content/map и сменяш fbl файловете в нея с по-новите.

    "копирах по нови карти" - това как да се разбира? Свалил си по-нови карти от нета или...
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Как да обновя карти на Igo my way

      Колега свалям нови карти примерно старата карта е от 2008 аз слагам 2009 и ми пише картите са стари обновете ги на иго.ком и дотам спира да зарежда.
      Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

      Коментар


      • #4
        От: Как да обновя карти на Igo my way

        Изтрий си старата карта от папката с картите на Игото или смени разширението на файла fbl на старата карта с някое друго така че програмата да не може да го чете файла. Когато има повече от една българска карта Игото си избира да използва само едната от двете но не съм видял каква логика използва за това. Също не съм видял да има опция да се избира коя карта да се визуализира както е подобно например при ГарминХТ където същуствува такава възможност.

        Коментар


        • #5
          От: Как да обновя карти на Igo my way

          Убеди се, че версията на картите отговаря на версията на iGo. Например, ако iGo ти е версия 8.3.х картите се водят R3 и няма да станат такива за 8.0.х, които са R1.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Как да обновя карти на Igo my way

            silverfox Благодаря сега ми се изясни.
            Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X