Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добър и евтин Гармин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добър и евтин Гармин?

    Без бой си казвам - не сьм тарсил из форума кой какво препорьчва като добьр и надежден навигатор на Гармин подходящ за България,а ми трябва точно такьв.Тук сьм с Гармин 265 широк и ми вьрши идеална работа та тьрся мнения за подобен с карти за БГ.
    Кой какво ползва,от какво е доволен и кое може да се купи от тук и да се ползва в БГ?

    Вие сте,не ми е спешно,но искам да знам дали от тук да го взимам или трябва да е някой Европейски модел и ако е така от кьде се купува?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Добър и евтин Гармин?

    А за какво ще се ползва?

    Коментар


    • #3
      От: Добър и евтин Гармин?

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Без бой си казвам - не сьм тарсил из форума кой какво препорьчва като добьр и надежден навигатор на Гармин подходящ за България,а ми трябва точно такьв.Тук сьм с Гармин 265 широк и ми вьрши идеална работа та тьрся мнения за подобен с карти за БГ.
      Кой какво ползва,от какво е доволен и кое може да се купи от тук и да се ползва в БГ?

      Вие сте,не ми е спешно,но искам да знам дали от тук да го взимам или трябва да е някой Европейски модел и ако е така от кьде се купува?
      Ако е просто да си дойдеш - вземи твоя и му сложи българска карта. Приборите са еднакви, карти се слагат.

      Коментар


      • #4
        От: Добър и евтин Гармин?

        Подарьк ще е,главно за из София и околностите.

        Карти тогава какви и от кьде?Щом 265 става това ще да е,на мен това ми е ОК и само карти ми трябват значи.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Добър и евтин Гармин?

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Подарьк ще е,главно за из София и околностите.

          Карти тогава какви и от кьде?Щом 265 става това ще да е,на мен това ми е ОК и само карти ми трябват значи.
          За пещаци, велосипедисти, мотористи, джипари или за нормални коли става въпрос?

          Коментар


          • #6
            От: Добър и евтин Гармин?

            Автомобилен - пеша мрази да ходи,120 кила на велосипед няма да качи,няма ли 2 тона тенекия не се качва та и мотор отпада,а за джип не знам,но и по горите не ходи.Остават нормалните коли.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Добър и евтин Гармин?

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              само карти ми трябват значи.
              Я чети тука!
              http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=94

              Коментар


              • #8
                От: Добър и евтин Гармин?

                Може и да не четеш .Garmin nuvi 215W.Разликата с 265 е само в европейската карта, а и 265 е спрян от производство
                Последно редактирано от Гълъбин Колев; 04-10-10, 20:00.
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #9
                  От: Добър и евтин Гармин?

                  ОК,а от кьде се купува / нахален до безобразие ма като сьм я почнал......... /че гледам го няма на Ибей това 215 за разлика от спрения 265?
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Добър и евтин Гармин?

                    Доживяхме да прочетем - Флота да пита откъде се купува Гармин.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Добър и евтин Гармин?

                      Като си дойдеш - обади се. Гармин Нюви 205 в Сф е 235 лв. Май само в картите им е разликата.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X