Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво стана с NRoute?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво стана с NRoute?

    Колеги, може би съм изостанал с инфото, ако е така, моля да ме извините, но искам да питам какво стана с NRoute? Беше безплатна и я имаше на сайта на GARMIN. От известно време я няма и не я поддържат, от което следва, че все по-трудно работи с новите версии на MapSource и респективно не могат да се ползват новите версии на картите. Има ли развитие тази програма и ако не има ли друга, която да я замести?
    Интересът ми е породен от това, че ползвам лаптоп за навигация (заради големия екран). Ще бъда много благодарен ако ме просветите по въпроса.
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

  • #2
    До: Какво стана с NRoute?

    А тази какво не те устройва (освен ако не ползваш някоя морска карта) :
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=31505

    П.П. Освен това за nRoute не съм срещал още карта която да не работи. Даже и последния CNEU2010.30 си работи.

    Последно редактирано от milstan; 31-01-10, 09:55.

    Коментар


    • #3
      До: Какво стана с NRoute?

      Работи, но графиката на картата е като на MapSource 6.13.7. Що се отнася до Mobile PC, едва тази сутрин разбрах за съществуването й. Винаги като съм срещал термина "Mobile" съм си мислил, че става дума за навигация с мобилен телефон. Мое недоглеждане. Ако модератор прецени нека изтрие темата. Намерих тема за Mobile PC, ще я изчета, ще пробвам всичко и ако нещо не мога да се оправя, ще питам в тази тема. Благодаря за отговора.
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X