Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на софтуера на GPS Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на софтуера на GPS Garmin

    Мога ли да инсталирам софтуера за Garmin nuvi 765 BG на Garmin nuvi 760 BG.. Извиняавам се за можеби тъпият ми въпрос но за мен тази тема е тъмна индия все още.
    Последно редактирано от toshet0; 01-01-10, 17:40.

  • #2
    До: Смяна на софтуера на GPS Garmin

    Първоначално публикуван от toshet0 Преглед на мнение
    Мога ли да инсталирам софтуера за Garmin nuvi 765 BG на Garmin nuvi 760 BG.. Извиняавам се за можеби тъпият ми въпрос но за мен тази тема е тъмна индия все още.
    Не става, всяка една карта е отключена за определен уред по ID и да я прехвърлиш няма да ти я чете трябва да отключиш самата карта

    Коментар


    • #3
      До: Смяна на софтуера на GPS Garmin

      Колегата пита за софтуера (освен , ако в последствие не е редактирал поста си) , което е още по-невъзможно! Само закупуване на Nuvi765 решава проблема.

      Коментар


      • #4
        До: Смяна на софтуера на GPS Garmin

        Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
        Не става, всяка една карта е отключена за определен уред по ID и да я прехвърлиш няма да ти я чете трябва да отключиш самата карта
        .................................
        Това не е вярно, ако имаш една карта, например, версия5.20 ТОПО КИРИЛИЦА, ако имаш 5 нувита различни модели, можеш да го качиш един и същи файл на всяко устройство, стига да имат място на вътрешната памет , - примерно нуви 250 не може да подържа ТОПО версията (81МБ), а само СИТИ версията(18МБ).
        ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

        Коментар


        • #5
          До: Смяна на софтуера на GPS Garmin

          Това е вярно, само ако и петте устройства са с платена карта и си имат съответния отключващ файл.
          Или пък има намеса от пирати...
          Освен това Nuvi 250 може без проблем да работи с TOPO версията, но без да се вижда релефа.
          Нещо повече - даже се налага да се използва TOPO версията, ако са необходими offroad пътищата.
          Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
          GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

          Коментар


          • #6
            До: Смяна на софтуера на GPS Garmin

            Tака е, аз съм с нуви 250 и ТОРО версията си работи.
            Последно редактирано от Pacific; 18-05-10, 19:03.

            Коментар


            • #7
              От: Смяна на софтуера на GPS Garmin

              Нуви 250 е с 1.5 ГБ вградена памет , от които 1.43 ГБ е картата на Европа.
              Да , съгласен съм, може да се ползва ТОПО картата даже и с Изо линии, Но на SD-карта.
              ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

              Коментар


              • #8
                От: Смяна на софтуера на GPS Garmin

                Мисля, че тук е мястото и за моят въпрос. Имам Нуви 765Т, и при последната актуализация на картата от 2013 год. в сайта имаше съобщение, че е добре да си инсталирам новия фирмуер. Инталирах, преинсталирах, и пак, и пак. Всеки път се получава някакво съобщение за хост. Аз и от английски не разбирам. Изнамерих моята версия-1.03 е. Какво трябва да направя? От София съм.
                ПП-Новата карта си работи.

                Коментар


                • #9
                  От: Смяна на софтуера на GPS Garmin

                  Всъщност го намерих в тема за Нуви 660 - проблема е същия, довечера ще пробвам! Извинявам се за припряността, винаги първо чета навсякъде, но това съм го пропуснал. Сигурно защото от снощи ме боли глава.....

                  Коментар


                  • #10
                    От: Смяна на софтуера на GPS Garmin

                    Фърмуера на навигацията го обновяваш с Webupdater

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X