Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обновяване на firmware на nüvi® 5000 BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обновяване на firmware на nüvi® 5000 BG

    Здравейте,

    Гармин-а ми е със версия 3.5, а на страницата на Гармин има 4.1. Има ли нещо по специално в тази операция или да следвам инструкциите на инсталатора? Предполагам, че първо трябва да обновя firmware, а после да качвам карти?

  • #2
    До: Обновяване на firmware

    Понеже не уточняваш какъв е Гармин-а ти , ще споделя как го правя с моя 60 цсх.Доколкото си помням преди няколко дена версията която обнових аз беше 4.0 , но не споря може и да има нова.
    Та , трябва да си изтеглиш от сайта уеб ъпдейтър-а , инсталираш го на компа.Закачаш си на USB гармин-а ( принципно трябва windows сам да си го намери и инсталира USB driver-ите , ако не сваляш първо тях ), включваш гармин-а , стартираш ъпдейтър-а и следваш инструкциите.
    ВАЖНО !!! принципно по USB , перифериите мисля че вземат от компа 11 волта , ама за всеки случай подсигури се с добри батерии защото ако по време на обновяването нещо се прецака и прекъсне...Гармин пишат че може да се наложи да им го пратиш
    Има доста писано във форума за навигацията.
    Дано съм ти бил полезен.
    "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
    "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

    Коментар


    • #3
      До: Обновяване на firmware

      Благодаря колега

      GARMIN nüvi® 5000 BG

      https://buy.garmin.com/shop/store/do...=134&pID=11547

      Коментар


      • #4
        До: Обновяване на firmware

        Здравейте,има Garmin Nuvi 255W,взех си USВ кабел и реших да инсталирам програмата webupdate,сложих я накомпа,но като включих GPS-a към USB почва само да изписва дали да мине на режим батерии и не може да захапе програмата.Драйверите на USB ли не са инталирани че го прави този проблем,и от къде може да ги изтегля?

        Коментар


        • #5
          До: Обновяване на firmware

          Може ли да се каже, че обновяването на фирмуера е 100% препоръчително?

          Коментар


          • #6
            До: Обновяване на firmware на nüvi® 5000 BG

            Така и не можах да подкарам този УСБ кабел да работи с Nuvi 255W ,като го включа само пищи и се рестартира,кабела е взет от техномаркет ,вижда ми се качествен

            Коментар


            • #7
              До: Обновяване на firmware на nüvi® 5000 BG

              Първоначално публикуван от laudi Преглед на мнение
              Така и не можах да подкарам този УСБ кабел да работи с Nuvi 255W ,като го включа само пищи и се рестартира,кабела е взет от техномаркет ,вижда ми се качествен
              Имах същия проблем. Просто го включих в друг USB слот и нещата се оправиха. Не мога да си обясня причината.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X