Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструкции за работа с Мапсоурс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инструкции за работа с Мапсоурс

    Здравейте,инсталирах Мапсоурс и вмъкнах ОФРМ България всичко си работи перфектно и изглежда добре,интересува ме как мога да начертая нов маршрут който да се визуалира на картата след зареждането и в Гармин,използвам руут туула и чертая някъкъв произволен маршрут,като за начална точка постаавям някое флагче и за крайна също флагче в Мапсоура маршрута се визуализира добре но след зареждането му в устройството виждам само двете флагчета за начало и край!Възможно ли е да се начертае нов маршрут и как да го накарам да се появи в устройството.
    След като начертая машрута маркирам дадента област докато тя стане розова с обграждащият туул и я изпращам чрез бутона за свързване с Гармина,като посочвам да се инсталират в сд карта.

    Бихте ли ме насочили как се прави тая шмекерия!
    Последно редактирано от bluesoleil; 15-06-09, 16:51.

  • #2
    До: Инструкции за работа с Мапсоурс

    Това се оправя със закупуването на Nuvi710 , 760 , 765 и нагоре.

    Коментар


    • #3
      От: Инструкции за работа с Мапсоурс

      Аз съм с нуви 1490 и имах същия "проблем". Оказа се че маршрута не се записва директно в МАРШРУТИ , в папката с лични данни и от там трябва да се използва опцията Импортиране на маршрути. След като я свърших тази работа вече имах готов маршрут в папка Маршрути.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X