Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GM XT за Symbian - създаване на българско меню

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GM XT за Symbian - създаване на българско меню

    Здравей колеги ,

    Пускам дадената тема с убеждението, че преводът на български на менюто на GM XT за Symbian е напълно възможен и ще стане някога в бъдещето, както ще стане и за GM XT за Win. Mob. Не вярвам че има невъзможни неща, особено що се отнася до софтуеър! Макар че аз лично в момента си няма и идея как е възможно това да стане, поставям няколко разсъждения и идеи, които според мен са някаква отправна точка:
    ...
    В папка Apps/Symbian/res могат да се видят три файла - gmtxt, gmbmp, gmtsr. Логично предполагам, че окончанията определят и съдържанието във файловете - "txt" > текст, "bmp" > картинки Междудугото в същата папка Apps нa GM XT за Win Mob се намира файла QueResources, който съдържа думите и фразите на XT за Win. Mob, така че предполагам в папка със същото наименование се намира и решението за Symbian...



    Обаче при отваряне на файла с Hex не могат да се намеря никакви думи или фрази, а само символи, които не могат да се конвертират в някакви смислени фрази Поне аз не успях! От обща култура знам, че Linux (Symbian) е с Open Souce, но дотук се простират знанията ми...
    Последно редактирано от asterix85; 05-03-09, 22:14.

  • #2
    До: GM XT за Symbian - създаване на българско меню

    Symbian все още не е опън сорс, но от както ги купиха Нокия, обещаха да го направят напълно "опън"
    [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

    Коментар


    • #3
      До: GM XT за Win.Mob. - създаване на българско меню

      А някой да знае в кой файл са езиците за XT за симбиан?

      Коментар


      • #4
        До: GM XT за Symbian - създаване на българско меню

        Както при другите телефони.( language) -И после Бг.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X