Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GM XT за Win.Mob. - създаване на българско меню

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: GM XT за Win.Mob. - създаване на българско меню

    Астерикс, не ги бори тези файлове - неблагодарна работа си е. Ще го оправят на български някой ден.

    Аз подозирам защо е в такава кодировка: всичко е тръгнало от това, че версията се води за "телефони" - т.е. смартфони със Симбиян и с WM. При телефоните кодировката е една такава - извън компютърните стандарти. Това е същата кодировка, която се ползва за пращане на SMS например. Идеята вероятно преди 20 години е била да се пестят байтове и да не се праща излишно инфо само да прави трафик. Гармин са почти принудени да я ползват тази кодировка в MobileXT, защото самата програма трябва (и може!) не само да праща SMS със съдържание на имена на обекти от картата, а и за да може да работи, да показва менютата и имената от картите на всеки смартфон.

    Между другото, да споделя - браузването по менютата е осезаемо по-бързо на версия 5.00.30 спрямо 5.00.20. Обаче не в първия момент. Имам чувстовото че при второто стартиране - вече е бързо. Обаче изчертаването на картата май си е същото.

    А за тези новите програми - може би е по-интересна темата. Ама и аз не съм ги видял за какво са. само подозирам тази за снимките, че е за геотагинг.

    Коментар


    • #32
      До: GM XT за Win.Mob. - създаване на българско меню

      Още малко развитие на превода - за подробности и линкове: в "джобния форум":
      http://forum.pocketbulgaria.com/view...241653#p241653

      Последна (засега) версия за Garmin Mobile XT v.5.00.20wp за WinMobile. Преведени са още няколко неща, дооправени са някои други, които не ми харесват, и т.н.
      Най-важното: в QuePPC.exe са доработени инструкциите за маневрите. Конкретно:
      + руското к е предевено като до;
      + ляво и дясно сега се показват както трябва (вече няма влявно)
      - остава невъзможно да се промени на в по.
      ___________________________________

      Според мен, за момента преводът е почти завършен за WinMobile. Засега спирам с него, докато не открие някой някакъв недостатък, който е по силите ми да оправя.

      Ако някой има нужда от САВ инсталация на побългареното ХТ - може да каже.
      Последно редактирано от ynopum; 22-04-10, 15:00.

      Коментар


      • #33
        От: GM XT за Win.Mob. - създаване на българско меню

        здравейте,
        може ли някой да ми даде jetmouse garmin mobvile XT, не мога да си сваля нормален без вируси в него ? Сложих програмата на телефона и искам да видя дали ще сработи.
        Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

        Коментар


        • #34
          От: GM XT за Win.Mob. - създаване на българско меню

          Има вероятност антивирусната ти система да го засича като вирус..
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #35
            От: GM XT за Win.Mob. - създаване на българско меню


            Благодаря колега !!!
            Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X