Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

    Проблем... след като направих всички стъпки по инсталацията и реших да си сложа телефона на ПС СЛУИТ картата нещо се прецака и сега пише че е occupaid и нито 1 програма от картата не ми тръгва?
    какво стана?

    Коментар


    • #77
      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

      Гармин мобиле тх. Има ли Българско меню

      Коментар


      • #78
        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

        Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
        Гармин мобиле тх. Има ли Българско меню
        За съжаление няма. Само български глас има.
        Светът на Владо

        Коментар


        • #79
          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

          Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
          За съжаление няма. Само български глас има.
          Мерси
          Лоша работа е така много ме мачи тоя руски

          Коментар


          • #80
            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

            Здравейте, ако някой знае Garmin Mobile XT, дали може да се инсталира на Nokia 2700?
            Благодаря предварително

            Коментар


            • #81
              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

              Имам питане има ли възможност МобайлХТ да изговаря предупрежденията за камерите както е при 255W?
              Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

              Коментар


              • #82
                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                каква причина може да има да не ги изговаря ?!?!
                ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                Коментар


                • #83
                  До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                  Първоначално публикуван от SunShine Преглед на мнение
                  Имам питане има ли възможност МобайлХТ да изговаря предупрежденията за камерите както е при 255W?
                  При XT липсва говорът, само като звуков сигнал работят. За момента не знам да има вариант да ги изговаря.
                  Светът на Владо

                  Коментар


                  • #84
                    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                    стигам до точка 6 и ....................

                    ни мога да намеря код ни генератор.
                    моля помогнете
                    Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                    GSM +359 895 236 182

                    А Rhf +

                    Коментар


                    • #85
                      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                      след инсталацията имам проблем,не мога да стартирам GPS с нокия е 71 съм.иска връзка с блутуут и................нещо не се получава не можах да намеря откъде да дам локал онли.
                      А -В Settings променете опцията от "remote GPS" на "built-in/attached".
                      това просто не мога да го променя.

                      има ли някой идея как да се оправя.Благодаря предварително
                      Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                      GSM +359 895 236 182

                      А Rhf +

                      Коментар


                      • #86
                        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                        Здравейте, инсталирах си гармина на нокията , като ползвам външен GPS приемник. Но имам следният проблем, когато задам маршрут, имам звукова сигнализация от рода на "карайте направо и завийте надясно след 200 м" от там нататък повече звук не се появява. Картата си работи, показва си на къде да завия, показва ми POI точките, всичко както трябва да си е , но звук никакъв не се появява. Имам работеща версия на лаптопа си. Ползвам същото аудио, същата карта и там си работи без никакви проблеми. Някой знае ли къде може да е проблема или да даде съвет какво да опитам?

                        Коментар


                        • #87
                          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                          Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
                          след инсталацията имам проблем,не мога да стартирам GPS с нокия е 71 съм.иска връзка с блутуут и................нещо не се получава не можах да намеря откъде да дам локал онли.
                          А -В Settings променете опцията от "remote GPS" на "built-in/attached".
                          това просто не мога да го променя.

                          има ли някой идея как да се оправя.Благодаря предварително
                          Oтваряш Гармин-а, отиваш на Tools, Settings, System. Първото меню на Систем е за ГПС-ресивера. Ако ти е зададен вградения в телефона, ще пише Remote GPS. Ако не - ще пише Use Bluetooth GPS. Влез в менюто и го промени да ползва вградения ресивер. След като го активираш в това меню ще ти показва и ИД-то на ресивера.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                            За всички които стигат до точка 6 и не им се получава.Ако сте на Виста или виндоус 7 при преименуването на SW.UNL става SW.UNL.TXT така,че ако не можете да го направите от вашите ПЦ-та седнете на някой,който е под Windows XP и си оправете разширението.После всички нещица си излизат както си е написано.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                              Първоначално публикуван от bigmiroFresh Преглед на мнение
                              За всички които стигат до точка 6 и не им се получава.Ако сте на Виста или виндоус 7 при преименуването на SW.UNL става SW.UNL.TXT така,че ако не можете да го направите от вашите ПЦ-та седнете на някой,който е под Windows XP и си оправете разширението.После всички нещица си излизат както си е написано.
                              Много е сложно това решение...
                              По-лесно е при записването името да се сложи в кавички - "SW.UNL", или още по-добре да се направят видими разширенията.
                              Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                              GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                              Коментар


                              • #90
                                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                                Здравейте, купих си Nokia n97 и реших да опитам да инсталирам Mobile XT , но преди да се стартира инсталирането ми се показа съобщение, че програмата е несъвместима с телефона. Въпреки това я инсталирах и се опитах да я стартирам, но не тръгва.....някой знае ли къде е проблема?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X