Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MapSource - проблеми и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: MapSource - проблеми и въпроси

    Моля, ако може някой да ми обясни подробно как да отключа картата ОФРМ България, CD версия за MapSource, през програмата не става , опитвам отключване онлайн и ми казва, че кода е невалиден. Може би аз не правя нещо както трябва ? Май кода е прекалено дълъг... Какво да правя ? В полето продукт кей има место за 20 символа, а моят код е 5 групи по 5 символа......кода ли е грешен ?
    ПП. Кода ми го изпратиха по мейл при активация на
    OFRM Geotrade TOPO v4.70 CYR
    Последно редактирано от bodo; 22-01-09, 17:44.

    Коментар


    • До: MapSource - проблеми и въпроси

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      ... моят код е 5 групи по 5 символа......кода ли е грешен ...
      Едва ли е грешен. И моят е 25 знака. Пробвай да го въведеш без интервали или тирета между знаците.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: MapSource - проблеми и въпроси

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Едва ли е грешен. И моят е 25 знака. Пробвай да го въведеш без интервали или тирета между знаците.
        Invalid Product Key. Unit ID: това си го засича само като натиснеш Find Devices ; Serial Number: тук въвеждам серийния номер на GPS-а ; Product Key/Coupon Code: а тук кода от мейла. Да не бъркам нещо аз ? В последната кутийка има место за 20 символа, махнах тиретата, както ме посъветва, но влизат само 20, а моите са 25....сигурно нещо бъркам ? Съжалявам за шрифта, но от копи пейст не мога да го сменя
        ПП. Може ли да се включа на скайпа ти, ако можеш да ми помогнеш.....нищо не разбирам от тези неща все още.

        Коментар


        • До: MapSource - проблеми и въпроси

          Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
          Invalid Product Key. Unit ID: това си го засича само като натиснеш Find Devices ; Serial Number: тук въвеждам серийния номер на GPS-а ; Product Key/Coupon Code: а тук кода от мейла. Да не бъркам нещо аз ? В последната кутийка има место за 20 символа, махнах тиретата, както ме посъветва, но влизат само 20, а моите са 25....сигурно нещо бъркам ? Съжалявам за шрифта, но от копи пейст не мога да го сменя
          ПП. Може ли да се включа на скайпа ти, ако можеш да ми помогнеш.....нищо не разбирам от тези неща все още.

          Unlock online не виждам как ще стане. Тази опция е за карти на Garmin.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: MapSource - проблеми и въпроси

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Unlock online не виждам как ще стане. Тази опция е за карти на Garmin.
            Благодарение на колегата Чавдар и това проработи.......човек се учи докато е жив.....благодаря, колега.

            Коментар


            • До: MapSource - проблеми и въпроси

              Моля за малко помощ. Преди месец си инсталирах картата на България на РС-то и с доста мъки я подкарах. Днес се опитах да си направя маршрут и изведнъж всички детайли изчезнаха. Картата изглежда като World Map, без никакви детайли. Дари когато детайлността е на Highest. Аз ли сбърках нещо? Как да си върна детайлите на картата?
              Издържах вчера, ще издържа и днес...

              Коментар


              • До: MapSource - проблеми и въпроси

                Първоначално публикуван от tomcat4o Преглед на мнение
                Моля за малко помощ. Преди месец си инсталирах картата на България на РС-то и с доста мъки я подкарах. Днес се опитах да си направя маршрут и изведнъж всички детайли изчезнаха. Картата изглежда като World Map, без никакви детайли. Дари когато детайлността е на Highest. Аз ли сбърках нещо? Как да си върна детайлите на картата?
                Когато си купиш картата ще се върнат и детайлите
                Светът на Владо

                Коментар


                • До: MapSource - проблеми и въпроси

                  Картата на я получих инсталирана на апарата. От форума разбрах, че трябва да пиша на посочение имейл, за да ми пратят версия на картата за РС. Направих го и всичко беше наред.Сега изведнъж картат я няма. Каво означава "като си я купиш". Сори за тъпия въпрос ама неми е ясно.
                  Издържах вчера, ще издържа и днес...

                  Коментар


                  • До: MapSource - проблеми и въпроси

                    Първоначално публикуван от tomcat4o Преглед на мнение
                    Картата на я получих инсталирана на апарата. От форума разбрах, че трябва да пиша на посочение имейл, за да ми пратят версия на картата за РС. Направих го и всичко беше наред.Сега изведнъж картат я няма. Каво означава "като си я купиш". Сори за тъпия въпрос ама неми е ясно.
                    Сори, мислех че опитваш да отключиш по пиратския начин Би трябвало щом си я инсталирал и видял 1 път да си е пак там. Горе ляво в мапсорса има едно прозорче, в което превключваш между инсталираните карти. Провери да не си на базовата карта, ако е така смени я с ОФРМ
                    Светът на Владо

                    Коментар


                    • До: MapSource - проблеми и въпроси

                      или view -> show GPSmap detail

                      Коментар


                      • До: MapSource - проблеми и въпроси

                        Благодаря за съдействието. Но нестава. деинсталирах картата, пак я инсталирах. Преинсталирах и Мапсорса. Не ще. Явно ще трябва да пиша на мейла за подръжка. Дано помогнат.
                        Издържах вчера, ще издържа и днес...

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Като тръгна да инсталирам Мапсоурса,и ми дава Previous MapInstall not Install not found!

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Първоначално публикуван от houser Преглед на мнение
                            Като тръгна да инсталирам Мапсоурса,и ми дава Previous MapInstall not Install not found!
                            Опитваш се да инсталираш ъпдейт, не самата програма.
                            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                            Коментар


                            • До: MapSource - проблеми и въпроси

                              Първоначално публикуван от ancient Преглед на мнение
                              Ето и Special editition за новата версия http://torrents.thepiratebay.org/465...91.TPB.torrent
                              И с това .ехе като искам да изпратя картата към Garmin Mobile PC ми дава грешка:
                              There was a problem communicating with Garmin device.
                              The filename, directory name, or volume label syntax is incorrect.

                              Има ли начин да се оправи или само с екзето на старата версия 6.13 става.

                              Коментар


                              • До: MapSource - проблеми и въпроси

                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=100

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X