Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MapSource - проблеми и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: MapSource - проблеми и въпроси

    извинявам се за простия въпрос, но търсачката освен, че от 3 часа чета прекалено умни теми друго не ми дава ... как да кача/сваля трак от 60цсх??? имам тракове които ми пратиха колеги и се отварят в Мапсурса 6.14, имам тракове записани в ГПС, свързвам ГПС с ПК - настройки - интерфейс - УСБ масс...., ПЦто ми намира гармина като допълнителна памет, натискам си иконката за изпращане на трака, трака се изпраща и след това в ГПС не мога да го намеря абсолютно никъде много умни тия машини ве
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • До: MapSource - проблеми и въпроси

      Не трябва да е УСБ-масс. Просто го включваш, и му пращаш трака, и той си го записва където трябва.
      УСБ-масс се ползва само когато искаш да СВАЛИШ трак-лог от ГПС-а.
      Разликата между трак и трак-лог в случая е, че трака може да е до 500 точки, и се пази на определено място във вътрешната памет на ГПС-а. Трак-логът пък съдържа много повече точки, и се запазва във външната памет на ГПС-а, затова трябва да го свържеш като УСБ-масс, за да си го изтеглиш (или направо да извадиш картата памет, и през преходник и карт-рийдър да направиш същото).
      Още, ако запазиш трак-лог като трак, той автоматично се „опростява“ до 500 точки.

      Коментар


      • До: MapSource - проблеми и въпроси

        Здравейте, нов съм в този форум и не съм много наясно как се работи с Map source може ли да ми обясните?С какви карти как се качват после на гпс.Гпс е Garmin Nuvi 205.Благодаря предварително

        Коментар


        • До: MapSource - проблеми и въпроси

          Трудна работа... ще трябва сам да се справиш . Ползвай Help-а на програмата, чети форума...
          Пък като напреднеш в материала, може да питаш конкретни въпроси, и ще ти помогнем .
          Извинявай, ама молбата ти звучи като "Научете ме да си карам колата" пусната във автомобилен форум
          ---
          Между другото - картите се инсталират много лесно - стартираш инсталационния файл на картата.
          Прехвърлянето също е лесно - маркират се и се пращат към устройството.
          Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
          GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

          Коментар


          • До: MapSource - проблеми и въпроси

            Има обновление на Mapsource от 15 януари. Новата версия е 6.15.3.

            http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=209

            Да видим дали ще е същото дърво като 6.14


            П.П. Първи впечатления - прерисува доста по-бързо от 6.14
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • До: MapSource - проблеми и въпроси

              Най-после, наистина е много по-бърза....
              LZ1PER

              Коментар


              • До: MapSource - проблеми и въпроси

                За съжаление и тази версия не качва карти в Мобиле ПС

                Коментар


                • До: MapSource - проблеми и въпроси

                  Да - така е, неможе правилно. Пробвах с 2-а различни USB-SD носителя и с тяхна помощ - всичко си е наред. Остава само да преместиш/копираш .img файла на праилното работно място за GMXT_PC.

                  Имало и хакерски метод... - ама да не оплескаме нещо....

                  Успехи !
                  Tse-KO DVD_to aka FREON_a :cool:

                  Коментар


                  • До: MapSource - проблеми и въпроси

                    Ето и Special editition за новата версия http://torrents.thepiratebay.org/465...91.TPB.torrent

                    Коментар


                    • До: MapSource - проблеми и въпроси

                      Първоначално публикуван от ancient Преглед на мнение
                      Ето и Special editition за новата версия http://torrents.thepiratebay.org/465...91.TPB.torrent
                      Какво по-ново или различно има в тази версия?
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • До: MapSource - проблеми и въпроси

                        Ето линк директно към гармин:
                        http://www8.garmin.com/support/downl...ils.jsp?id=209

                        Версия 6.15.3 - на пръв поглед значително по-бързо (дори веднага) изрисува картата, за разлика от предходната версия, в която процеса си беше доста тромав
                        Светът на Владо

                        Коментар


                        • До: MapSource - проблеми и въпроси

                          И каква е разликата с тази версия?
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • До: MapSource - проблеми и въпроси

                            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                            И каква е разликата с тази версия?
                            Същата е. Извинявам се, пропуснал съм поста на колегата Дублират се, може да изтриете предния ми пост Благодаря
                            Светът на Владо

                            Коментар


                            • До: MapSource - проблеми и въпроси

                              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                              Какво по-ново или различно има в тази версия?
                              Това е версийката с която се експортва към всякакъв носител - Харда, Флашка не само към у-вото. Проблема беше, че след като се обнови мап сорса с новата версия старото EXE не работи. Това е лекарството за 6.15.3

                              Коментар


                              • До: MapSource - проблеми и въпроси

                                Първоначално публикуван от ancient Преглед на мнение
                                Това е версийката с която се експортва към всякакъв носител - Харда, Флашка не само към у-вото. Проблема беше, че след като се обнови мап сорса с новата версия старото EXE не работи. Това е лекарството за 6.15.3
                                Полезно. Благодаря!
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X