Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GARMIN Trip and Waypoint Manager

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GARMIN Trip and Waypoint Manager

    Някой знае ли как се работи с това приложение? Четох мануали , но не ми става ясно какво е предназначението и. При инсталацията и се появява в MapSource една "Базова карта" и не виждам нищо специално в това. Като направя маршрут по нея и го кача в уреда пак не се вижда. Същото мога да направя и с всяка друга карта. Нещо не схващам смисъла.
    Ако може да ми разясните как точно се работи и нуждата от нея.

    П.П.
    Код:
    http://www.rapidshare.com/files/118575347/GTWM4.zip

  • #2
    До: GARMIN Trip and Waypoint Manager

    Ами това е вариант на познатия ни MapSource, само че продаван като отделен продукт специално за приемниците на Гармин, които не могат да показват карти (старите и евтини модели, които просто не работят с карти). Въобще не ти трябва - с една дума. Т.е. нормалният MapSource го покрива изцяло (само дето не знам дали той работи с тия стари приемници по отношение на точки и маршрути, т.е. дали може да ъплоудва в приемниците).
    Нарочно е направен да не може да ъплоудва карти, а само точки и маршрути.

    Коментар


    • #3
      До: GARMIN Trip and Waypoint Manager

      Ясно , само че това не ми се инсталира като отделно приложение , а в самия MapSource и затова се чудих каква му е задачата.

      Коментар


      • #4
        До: GARMIN Trip and Waypoint Manager

        Щото явно MapSource-а ти е по-нова версия от mapSource-а в Трип-мениджъра. Аз не знам въобще поддържат ли го тоя продукт (т.е. обновяват ли го).

        Както и да е - за...таковай го.

        Коментар


        • #5
          До: GARMIN Trip and Waypoint Manager

          Разликата е, че WM e Mapsource без световна карта...По принцип не би трябвало да има проблем с чертането на тракове и вкарването на точки... Може би е заради световната карта...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X