Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile PC

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Garmin Mobile PC

    Някой да знае от къде може да се изтегли БГ войс за програмката?
    ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

    ( John R. Lott, Jr.)

    Коментар


    • #77
      До: Garmin Mobile PC

      http://forum.pocketbulgaria.com/view...=132350#132350

      Коментар


      • #78
        До: Garmin Mobile PC

        Програмата работи перфектно с Холукса при осъществена връзка между тях чрез блутут.Но аз искам да ги вържа с дата кабел двете устройства, но не става и не става.Слагах какви ли не програми - GpsGate, Spaner - но компа не разпознавва устройството и това си е.Ако някой знае как да го оправя да помага.И още нещо, знае ли някой от къде мога да си купя оригинален дата кабел за Холукс.
        Последно редактирано от tomovvd; 13-09-08, 21:46.
        ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

        ( John R. Lott, Jr.)

        Коментар


        • #79
          До: Garmin Mobile PC

          Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
          Програмата работи перфектно с Холукса при осъществена връзка между тях чрез блутут.Но аз искам да ги вържа с дата кабел двете устройства, но не става и не става.Слагах какви ли не програми - GpsGate, Spaner - но компа не разпознавва устройството и това си е.Ако някой знае как да го оправя да помага.
          Колега, и аз се опитвах доста време да свържа един Холукс 236 с лаптоп за да го ползвам за навигация.Чрез блуту нямаше никакви проблеми във всички програми които опитах-работи безупречно.Когато обаче се опитах да постигна същото като използвах предвидения в комплекта на Холукса кабел за данни резултата бе твърдо нулев във всички програми-ОзиЕксплорер, Гармин Мобайл ПС,ИГо за ПС, nRoute, Sygic McGuider....въобще не тръгна с нито една.Та си правя извода че му липсва някакъв софтуер нужен специално за работа чрез кабел....и се отказах.Ако някой постигне резултат , моля да сподели.

          Коментар


          • #80
            До: Garmin Mobile PC

            Решението е тук. Липсва му хардуер:
            http://forum.pocketbulgaria.com/view...541&highlight=

            Коментар


            • #81
              До: Garmin Mobile PC

              Вече има нова версия на програмата - 5.00.50

              https://buy.garmin.com/shop/store/do...=139&pID=13484
              ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

              ( John R. Lott, Jr.)

              Коментар


              • #82
                До: Garmin Mobile PC

                ~150 MB !!

                Коментар


                • #83
                  До: Garmin Mobile PC

                  Заменяте само ексето - поправено за търсене на кирилица:
                  http://rapidshare.com/files/15105555...roved.rar.html

                  Коментар


                  • #84
                    До: Garmin Mobile PC

                    Дам, най после и аз се наканих и си инсталирах програма ! Бре, бре, бре наистина съм впечатлен има "custom POI", всички видове координатни системи, custom Avoidances , показва Lat/Lon grid на картата, може Lock On Road и At GPS Position, може да се търси на кирилица (само някой ентусиаст да преведе и напълно менюто), GarminOnline, 50 маршрута, запаметяване на следа (макар че не видях trackback или настройки за интервала на оставяне на точка по време на записване на следа ) и т.н. Странното също е че никъде не могат да се правят "морски" или авиационни настройки, макар че не съм пробвал дали поддържа изобразяването на такива карти . Което е адски глупово, щото друго съществено приложение на тази програма не виждам

                    П.П. Прочетох всички постове,но не разбрах може ли да се ползва и с не Гармински GPS-и и какво трябва да се направи?
                    Последно редактирано от asterix85; 05-10-08, 12:07.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Garmin Mobile PC

                      Аз ползвам програмата с Холукс М1000 и работи супер.
                      ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

                      ( John R. Lott, Jr.)

                      Коментар


                      • #86
                        До: Garmin Mobile PC

                        Първа страница , пост 16 , 17.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Garmin Mobile PC

                          Първа страница , пост 16 , 17.
                          ...с една дума стааа!
                          Друго неприятно впечатление ми направи фактът, че примерно конвертираните растерни карти на Vedrin (http://people.acad.bg/~vedrin/misc/g...eriments/data/) не могат да се изобразяват от програмата ! Иглежда програмата ползва друг начин на изобразяване на картите, различен от този на GPS-ите ...

                          Коментар


                          • #88
                            До: Garmin Mobile PC

                            Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                            ... неприятно впечатление ми направи фактът, че примерно конвертираните растерни карти на Vedrin не могат да се изобразяват от програмата ! Иглежда програмата ползва друг начин на изобразяване на картите, различен от този на GPS-ите ...
                            Е по-извратено от това вече няма! За PC има много хубави програми за GPS работа с растерни карти (Ozi, QuoVadis, GlobalMapper) - въобще защо и за това нещо трябва да се мъчите с Garmin? Нали идеята на тези конвертирани карти е да се сложат на машинка от типа eTrex, GPSMap, Colorado, а не на PC с Windows XP!

                            Ако искаш пробвай старата програма на Garmin за PC - nRoute, ако ще ти достави удоволствие , само че трябваше да се инсталират първо в MapSource, за да ги вижда nRoute.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Garmin Mobile PC

                              тия от гармин какво толкова са променили в програмата , че е станала от 20 на 151 МВ.??. То трябва да е нещо невиждано.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Garmin Mobile PC

                                Имам проблем: Инсталирах Garmin MPC последна версия на ноутбук и всичко мина гладко, но когато се опитам да го закача за Holux GR-271 CompactFlash ( емулиран на com12 ) нищо не става. Garmin-a вижда порта, но като му дам да се върже, казва, че на него няма gps устройство. Уин вижда gps-a на този порт, сложил съм драйвери от сайта на holux. С Autoroute на MS няма проблеми! Идеи?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X