Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile PC

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Mobile PC

    Първоначално публикуван от pop4eto Преглед на мнение
    как да разбирам -Start the main.msi install program ?

    При мен нещо не се получава. Нямам такова нещо- main.msi
    Първо РЕЗАРХИВИРАЙTE exe файла! Примерно с програмата Universal Extractor Цъ-цъ-цъ...

    Поздрави,

    Коментар


    • До: Garmin Mobile PC

      Zdr. asterix85 zapisah si tazi programa Universal Extractor kakto me posavetva i razarhivirah exe. file i posle....do tam.
      Ne moga da podkaram ni6to ot tova koeto e razarhivirano...ZASCHTO ?

      Коментар


      • До: Garmin Mobile PC

        С обикновен WinRAR пак става.

        Коментар


        • До: Garmin Mobile PC

          Първоначално публикуван от pop4eto Преглед на мнение
          Zdr. asterix85 zapisah si tazi programa Universal Extractor kakto me posavetva i razarhivirah exe. file i posle....do tam.
          Ne moga da podkaram ni6to ot tova koeto e razarhivirano...ZASCHTO ?
          А като стартираш MAIN.msi файла какво изписва? Междудругото нали си говорим за това

          Коментар


          • До: Garmin Mobile PC

            Не за 50010
            Ама сега ще дръпна 50060 и ще видя какво ще стане, може и от това да е :-)

            Коментар


            • До: Garmin Mobile PC

              Ами ДА!
              Тва е друго нещо, остава и Холукса да го подкара.
              Благодаря за инфото.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Momchild4 Преглед на мнение
                Здравейте съфорумци, имам нужда от помощ. Значи инсталирал сум си Гармин Мобиле ПЦ, имам БгТопомапс.2.12 но немога да разбера как точно трябва да я сложа и да си работи с Гармина. Ако някой може да помогне ще съм мн благодарен.
                Картата на един файл IMG ли е ?

                Първоначално публикуван от vladovm Преглед на мнение
                Мерси за линка с решението на проблема с блутута,но ако обясниш как става на Български ще ти бъда много благодарен!Нещо не се оправям явно съм малко босичък.
                Сигурно се отнася за мен!
                Инсталира ли програмчето за репликиране на порта?
                С какъв GPS си (марка, модел)?
                Последно редактирано от Pacific; 23-07-09, 22:27.
                GPSът работи винаги с ел. захранване! Навигаторът с каквото има (бира, лимонада, мезе)!
                GPSът не може да бута, когато затънеш! Навигаторът може!
                Все още не е дошъл денят, когато навигаторът ще е пътник, а GPSът навигатор!

                Коментар


                • До: Garmin Mobile PC

                  Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                  Този линк вече не работи. Може ли да я пратите отново 5.00.60.0 с търсене на кирилица.
                  Предварително благодаря.
                  И един въпрос. Търсенето на латиница и на кирилица едновременно ли е, защото имам карти и на двете в Mobile PC?
                  GPSът работи винаги с ел. захранване! Навигаторът с каквото има (бира, лимонада, мезе)!
                  GPSът не може да бута, когато затънеш! Навигаторът може!
                  Все още не е дошъл денят, когато навигаторът ще е пътник, а GPSът навигатор!

                  Коментар


                  • До: Garmin Mobile PC

                    Първоначално публикуван от GeorG Преглед на мнение
                    Този линк вече не работи. Може ли да я пратите отново 5.00.60.0 с търсене на кирилица.
                    Предварително благодаря.
                    И един въпрос. Търсенето на латиница и на кирилица едновременно ли е, защото имам карти и на двете в Mobile PC?
                    http://4storing.com/trlnov/e60d0c74e...3ea4c7a03.html

                    Коментар


                    • До: Garmin Mobile PC

                      Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                      Някои знае ли Mobile PC как си генерира ID-то (SW.unl) за всеки лаптоп поотделно според вас в самата gps антена ли е ID-то или някаде в друг фаил на лаптопа На SD картите ясно на самият gps ясно вградено е но на лаптопа

                      с кейгена 1,5 горе на id:0123456789 или 1234567890

                      нещо такова тъпо беше не се сешам точно

                      Коментар


                      • До: Garmin Mobile PC

                        Някой знае ли някакъв лек, за offroad пътищата да са видими и през деня, моите се виждат всичките само на нощен режим на дисплея, или пък някоя макар и стара версия на mobile pc,която да ги показва и през деня, аз съм с 5.00.60.g.
                        Discovery I, 300 TDI

                        Коментар


                        • До: Garmin Mobile PC

                          GPS мераците ме завладяха буквално преди 2 - 3 дни. Намерих и инсталирах Garmin Mobile PC 5.00.60.0. Купих HOLUX M-1000, тръгна безпроблемно. Добавих бг карта. Намерих си бг глас. Преведох руския текст на български(в отпуска съм). Засега работи коректно и търси без проблем на кирилица. Струваше си еднодневното изкусуряване, превеждане и ровичкане из нета. Сега остава само яко тестване на харда на лаптопа по нашите родни пътища.

                          Коментар


                          • До: Garmin Mobile PC

                            Първоначално публикуван от deimoss Преглед на мнение
                            GPS мераците ме завладяха буквално преди 2 - 3 дни. Намерих и инсталирах Garmin Mobile PC 5.00.60.0. Купих HOLUX M-1000, тръгна безпроблемно. Добавих бг карта. Намерих си бг глас. Преведох руския текст на български(в отпуска съм). Засега работи коректно и търси без проблем на кирилица. Струваше си еднодневното изкусуряване, превеждане и ровичкане из нета. Сега остава само яко тестване на харда на лаптопа по нашите родни пътища.
                            Препоръчвам ти да си го инсталираш на SD карта и да настроиш уиндоуса да си паркира харда защото ще му разкажеш играта ако го ползваш в движение .
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • До: Garmin Mobile PC

                              Какво значи да си паркира харда? Ако го инсталирам на sd карта дали ще ми показва offroad пътищата цели, а не накъсани?
                              Discovery I, 300 TDI

                              Коментар


                              • До: Garmin Mobile PC

                                П.П. Ами nroute и него ли трябва да инсталирам на sd?
                                Discovery I, 300 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X