Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе нов WebUpdater

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе нов WebUpdater

    Излезе нов WebUpdater, което означава че ще очакваме големи софтуерни промени в Гармините си /ъпдейтите ще са значителни, явно/!!!

  • #2
    До: Излезе нов WebUpdater

    Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
    Излезе нов WebUpdater, което означава че ще очакваме големи софтуерни промени в Гармините си /ъпдейтите ще са значителни, явно/!!!

    Дали това не е свързано по някакъв начин с лицето "Jetmouse" ?:>
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

    Коментар


    • #3
      До: Излезе нов WebUpdater

      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
      Дали това не е свързано по някакъв начин с лицето "Jetmouse" ?:>
      Не, не! На сайта на Гармин няма отдавна новостите за софта/Например Нувитата на 80%/ ги няма...
      Просто пуснах нувито да се ъпдейтва и самият ъпдейтер се ъпдейтна - каза че имал нова версия и готово!.. Но той е за всички Гармини един.. Значи - ЪПДЕЙТВАЙТЕ!!!
      Повече ме съмнява, че големите промени в софта ще са свързани с Колорадото и бъдещите 3D Гармини...
      Последно редактирано от gtsvg; 06-02-08, 22:06.

      Коментар


      • #4
        До: Излезе нов WebUpdater

        Пробвах на моето Нуви 250,нищо не се получи.

        Коментар


        • #5
          До: Излезе нов WebUpdater

          Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
          Просто пуснах нувито да се ъпдейтва и самият ъпдейтер се ъпдейтна - каза че имал нова версия и готово!.. Но той е за всички Гармини един.. Значи - ЪПДЕЙТВАЙТЕ!!! .
          При мен не прави автоматично обновление на Webupdater, а на сайта на Гармин като последна версия е посочена:
          WebUpdater Ver. 2.4.1 as of Apr 03, 2007
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: Излезе нов WebUpdater

            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            При мен не прави автоматично обновление на Webupdater, а на сайта на Гармин като последна версия е посочена:
            WebUpdater Ver. 2.4.1 as of Apr 03, 2007
            Точно за това говоря - че на сайта им няма актуална информация - меко казано са го позарязали ... А защо не ти се ъпдейтва ъпдейтера ми е много странно!!! Последният, който си бях свалил от преди нова година беше WebUpdater_241 и именно той ми се ъпдейтна!!!
            Няма логика да се е вързал специално към нувито - той си е просто ъпдейтер..., мапсорса е старият, нов ъпдейт за самото нуви няма!
            Ти с коя версия си на ъпдейтера? Аз сега не виждам с коя съм след ъпдейта, а пак казвам че бях с WebUpdater_241!
            Погледни в картинката - кога е направен, кога е качен и използван файла!!!
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от gtsvg; 06-02-08, 23:35.

            Коментар


            • #7
              До: Излезе нов WebUpdater

              Дясното копче не webupdater.exe - properties - version при мене е 2.4.1.0 не може да се update-не без да е вързнан към gps-a а моя в момента не ми е под ръка.
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • #8
                До: Излезе нов WebUpdater

                Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                Дясното копче не webupdater.exe - properties - version при мене е 2.4.1.0 не може да се update-не без да е вързнан към gps-a а моя в момента не ми е под ръка.
                Еее! Ами да - то трябва да е вързано
                Ми той ти е ъпдейтнат - и при мен е станало 2.4.1.0, а изходният е 2.4.1, и на картинката пише кога е направен - 19.01.08, модифициран 04.02.08 , защо чак сега се ъпдейтна, а защо и кога при теб не знам, но си е ъпдейт... Аз съм с Нуви 200W. Дали пък не са качили нещо, а не са променили и номера на версията?!!... объркващо е , но определено се обнови...
                Има ли други на които се е обновил ъпдейтера и такива при които не?
                Деинсталирах го и го инсталирах наново. Резултатът е , че сега не се ъпдейтва!!!
                Моля да споделите...
                Последно редактирано от gtsvg; 07-02-08, 00:17.

                Коментар


                • #9
                  До: Излезе нов WebUpdater

                  Аз съм с 2.4.1 и нищо не ми се ъпдейтна.
                  Струва ми се, че 2.4.1 и 2.4.1.0 е едно и също.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Излезе нов WebUpdater

                    И аз съм с 2.4.1. С вързано Colorado към компа, нищо не ми се ъпдейтна.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Излезе нов WebUpdater

                      "File version: 2.4.1.0
                      Created: 04 Март 2007 г., 23:11:40
                      Modified: 04 Март 2007 г., 23:11:40"
                      Изглежда тази версия си е от март 2007 и не е променяна от тогава.
                      От първите дни на тази година ползвам този WebUpdater и не ми се е обновявал той, а само устройството (Nuvi 310).
                      Да не си се заблудил...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Излезе нов WebUpdater

                        Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                        Ти с коя версия си на ъпдейтера? Аз сега не виждам с коя съм след ъпдейта, а пак казвам че бях с WebUpdater_241!
                        2.4.1
                        Прикачени файлове
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Излезе нов WebUpdater

                          За мен е кофти ситуация ... , много тъпа...!
                          И все пак видях с очите си как глупавият ъпдейтер каза , че иска да се обновява с нов, свали си файлове, инсталира ги и после се получи същата версия!!!... Не съм неразбиращ нещата... но това е ...
                          Предлагам това да не го коментираме вече...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Излезе нов WebUpdater

                            Нова версия 2.4.2 от 24/04/2009:
                            Changes made from version 2.4.1 to 2.4.2:
                            • Changes to support updates for some zumo devices.
                            Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                            GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X