Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT Проблем с картите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin Mobile XT Проблем с картите

    Ползвам Nokia N95 8GB firmware 11.0.026, Garmin Mobile XT GPS S60 OS9.x v4.10.60,

    ИМА ПРОБЛЕМ. ВИЖДАТ СЕ 1 ИЛИ 2 БУКВИ.
    АКО ИМА НЯКОЙ С РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА НЕКА СПОДЕЛИ !!!!



    Карта в Garmin MapSource City Navigator Europe NT v9

    http://hitsells.hit.bg/Screenshots/screenshot.jpg
    http://hitsells.hit.bg/Screenshots/screenshot2.jpg
    http://hitsells.hit.bg/Screenshots/screenshot3.jpg
    http://hitsells.hit.bg/Screenshots/screenshot4.jpg





    Карта в Garmin Mobile XT



    ||||||

  • #2
    До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

    Решение на проблема...инсталирва се версия Garmin Mobile XT GPS S60 OS9.x v4.10.20

    Коментар


    • #3
      До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

      Първоначално публикуван от ivanivanovvv Преглед на мнение
      Решение на проблема...инсталирва се версия Garmin Mobile XT GPS S60 OS9.x v4.10.20
      аз съм с тая версия на телефона и имената на улиците ми излизат само първите букви от имета другите са ми с въпросчета.и като търся град примерно пак ми излизат само първите букви

      Коментар


      • #4
        До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

        Прегледайте този сайт . Надявам се да ви е полезен при решеването на проблема .
        http://www.all4smartphone.com/forum/...ic.php?t=28898

        Коментар


        • #5
          До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

          искам да попитам OFRM картата на BG работи ли с mobile xt и дали може да прави рутиране по адреси. мисля да си взема нокиа н95 8гб но не знам как щте работи, и няма ли да си дам парите напразно за тая карта.
          нека някой да сподели мнение

          Коментар


          • #6
            До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

            Аз вече съм закупил и двата артикула и Нокиа Н95 8ГБ и OFFRODBGMAP и не мога да я инсталирам.Тука си сложиш няква на НОКИАТА безплатна карта и сам я подкарал с MOBILE XP ...60 version ама няма рутиране .За което се ядосах и си купих ,ама не мога да я подкарам... HELPPP

            Коментар


            • #7
              До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

              "OFRM картата на BG работи ли с mobile xt и дали може да прави рутиране по адреси" - да, може, стига въпросното ХТ да е свързано успешно с ГПС-приемника на телефона. При стартирано ХТ телефонът се държи като самостоятелен приемник и така се свързва с Мапсорс - така се инсталират и картите. Е, само подсещам за отключващ код.
              "Аз вече съм закупил и двата артикула и Нокиа Н95 8ГБ и OFFRODBGMAP и не мога да я инсталирам" - за целта ти трябва Garmin Mobile XT, инсталирано на телефона под Windows Mobile 5 или 6. По-нататъшните обяснения са в горния абзац.
              Последно редактирано от optron; 31-01-08, 12:30.

              Коментар


              • #8
                До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

                Всичко е ок с Гармина но проблема е следния,като кача офроад 4.50 и Auto_Drive_Hellas_v1.30_en и някоя др карта от мапсорса,ми иска UNL.Но
                като копирам кода в UNL примерно за Nt2008 не се откл,и пак иска код,а тои е правилен,а ако кача по отделно офроад или от мапсорс ба4ка.Аз не искам картите да са поотделно,защото няма как да стане дублират се GMAPSUPP ,искам да ги кач заедно,някои имал ли е такав проблем.

                Коментар


                • #9
                  До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

                  и аз имампроблема с имената и адресите " само първите букви", само че с картата на топомас. Някой знае ли решение

                  Коментар


                  • #10
                    До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

                    Първоначално публикуван от jgadjev Преглед на мнение
                    и аз имампроблема с имената и адресите " само първите букви", само че с картата на топомас. Някой знае ли решение
                    Аз ползвам Nokia N95 8GB и Garmin Mobile XT 4.10.80 и нямам никакви проблеми с имената на улиците.
                    Garmin Nuvi 860 T

                    Коментар


                    • #11
                      До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

                      с картите на гармин и аз нямам, но с топо.. имам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

                        Първоначално публикуван от jgadjev Преглед на мнение
                        и аз имампроблема с имената и адресите " само първите букви", само че с картата на топомас. Някой знае ли решение

                        Някой беше споменал за инсталиране на нова версия на ХТ ...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

                          Първоначално публикуван от Т.Т. Младши Преглед на мнение
                          аз съм с тая версия на телефона и имената на улиците ми излизат само първите букви от имета другите са ми с въпросчета.и като търся град примерно пак ми излизат само първите букви
                          и някой беше отговорил

                          Коментар


                          • #14
                            До: Garmin Mobile XT Проблем с картите

                            А някой дали може да припомни решението, тъй като линковете не са активни вече? Благодаря предварително и съжалявам, че изрових старата тема

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X