Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид и Гармин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид и Гармин?

    Не става за Samsung Galaxy III.

    Коментар


    • От: Андроид и Гармин?

      По незнайно какъв начин успах да си инсталирам Гармин на телефона, но май нямам вкарани държавите. Съдя по това, че ми изписва, че не може да намери които и град да посоча. Намира ми само местоположението ми, но не излизат никакви пътища. От къде мога да си изтегля карта поне на България? Благодаря ви предварително.
      GSM 0877 08 99 19
      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

      Коментар


      • От: Андроид и Гармин?

        Работи, но като UNIT ID ми връща 1 и не мога да отключа картите си. Някакви идеи?

        Коментар


        • От: Андроид и Гармин?

          За отключена карта на България може да се пробва с BG Topo Map на dhv:
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...09#post2057809

          А защо не тръгва на Samsung Galaxy S3? В дадения линк си пише, че е за резолюция 800х480, а S3-ката е с различна...

          Edit: всъщност вече има и нов APK файл (най-горе на втората страница от линка по-горе) с променени файлове за поддръжка на резолюцията на Samsung Galaxy Note
          Последно редактирано от pecix; 15-01-13, 23:38. Причина: Нов APK за Note

          Коментар


          • От: Андроид и Гармин?

            https://play.google.com/store/apps/d...n.client&hl=en

            Toва е баш каквото си трябва, но на мен ми казва:

            This app is incompatible with your phone.
            phone
            This item cannot be installed in your device's country.???

            Е това как става? Някой слагал ли си е?

            Коментар


            • От: Андроид и Гармин?

              Насов, не е същото като StreetPilot - това си е операторска версия на гармин и то май е само за австралия (за телстра) и точи картите онлайн, та трудно ще може да му се сложи друга карта, което го обезсмисля напълно извън дадения региони. А и коментарите от "набуталите" се да го купят са красноречиви за качествата му.

              Вече съм писал, но за мен по-доброто решение е (някога) Гармин да пуснат тяхно приложение в маркета (google play), като дават възможност за отделно закупуване на карти и така човек да има избор - дали ще е сити навигатор, дали ще е офрм - натиска и купува лицензирана карта. Така продажбите ще са в пъти повече, от колкото на специализираните им устройства, за качествата на които ще си спестя коментарите.

              Отделно може да се приложи per account лиценз, а не per device, защото смартфоните (а и гпс навигациите) се сменят сравнително често и никой не иска да плаща отново и отново за същият гармински *** (автоцензура ).

              С подобен вид продажби и лицензиране се дава много по-голяма гъвкавост за купувача, както и да се направи реална покупка, а не да се търсят алтернативни методи за инсталация, с която да се избегне многократното плащане за един и същ продукт (все пак това не е хляб или сирене). Ноооооо това си остава в кръга на мечтите

              П.С. Примерно CoPilot ме спечелиха точно с описаните по-горе методи на продажба на продукт с необходимите възможности, който да върви с един акаунт на няколко устройства, както и с възможността за закупуване на единични карти в малки пакети (примерно балкански полуостров), вместо да си купя цяла Европа за тройна цена. Та горното не са само мераци, а вече е реализирано и вече някой ми е взел кинтите, които дадох с мерак, а не с отвращение

              Коментар


              • От: Андроид и Гармин?

                Абсолютно е само за Австралия. Другото си работи безгрижно на сладоледа.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Андроид и Гармин?

                  Жалко аз бях много доволен от gamin mobile xt, но ставаше за нокията, а за андроида, йок .

                  Коментар


                  • От: Андроид и Гармин?

                    Има за андроид, нали точно за това е темата.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Андроид и Гармин?

                      Гармин за андроид, който може да се ползва в бг? Аз уж изчетох темата, само ози сякаш? Сега ще чета пак...

                      Коментар


                      • От: Андроид и Гармин?

                        Точно в България де, даже работи с ОФРМ. За андроид, да уточня.

                        Стрийт пилот се казва, ама попрочети темата, даже линкове за сваляне, инструкции кое - как.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Андроид и Гармин?

                          Пуснах 1.49 на не-рутнат S2, нещо обаче немога да търся адреси. Някакви идеи?
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Андроид и Гармин?

                            За търсене по адрес трябва сами да си извадите иконата от началната страница >Накъде>Добавяне на пряк път.(Зелен кръст)
                            Последно редактирано от Pacific; 04-02-13, 20:06.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: Андроид и Гармин?

                              Благодаря, нямаше да го открия!
                              Biagini Passo Powered By VW Syncro

                              Коментар


                              • От: Андроид и Гармин?

                                Да докладвам, както писах в другата тема , за картата, упдейтнах андроида до 4.0.4 на НТС дизайър S , инсталирах Гармина, сложих новата карта и всичко е фъркутевица, няма нищо общо с Гармин ХТ, в пъти е по-бързо и по-добре. Не мога да подкарам вю -тата само, ама да се надяваме , че ще излезе решение , я от Вами, я от Гаффер, я от някой друг.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X