Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид и Гармин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид и Гармин?

    Грешката не е при теб, а това си е бъг на Garmin StreetPilot 2.16 при Android 4.1.1 и 4.1.2. Използвай хардуерните бутони на телефона за усилване при всяко стартиране на StreetPilot-а.

    Коментар


    • От: Андроид и Гармин?

      Първоначално публикуван от Vami Преглед на мнение
      Грешката не е при теб, а това си е бъг на Garmin StreetPilot 2.16 при Android 4.1.1 и 4.1.2. Използвай хардуерните бутони на телефона за усилване при всяко стартиране на StreetPilot-а.
      Благодаря!
      LZ1PER

      Коментар


      • От: Андроид и Гармин?

        Имам още едно питане. Как се сверява часовника и защо не си го взима от телефона?
        LZ1PER

        Коментар


        • От: Андроид и Гармин?

          Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
          Имам още едно питане. Как се сверява часовника и защо не си го взима от телефона?
          Би трябвало да го вземе от много по-достоверен източник - GPS системата.

          Коментар


          • От: Андроид и Гармин?

            И на мен ми е грешен часа. Вчера в някой от форумите мернах файл, който оправя нещата, но сега не мога да го открия. Името му е gmaptz.img.

            Коментар


            • От: Андроид и Гармин?

              Намерих го. Сложи го в /.System
              Отначало пак ми показваше грешно, но смених на 12-часов формат и показа вярно. След това пак върнах 24-часов и си остана точния час.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Андроид и Гармин?

                Къде е това /.System?

                Коментар


                • От: Андроид и Гармин?

                  Като отидеш в папката Garmin, дай настройки и отбележи с чавка "Покажи скритите файлове". Тогава ще ти се появи папката.

                  Коментар


                  • От: Андроид и Гармин?

                    Благодаря.

                    Коментар


                    • От: Андроид и Гармин?

                      След като копирате файла gmaptz.img (Time zone map), няма смисъл да сменяте формата на часа. Достатъчно е да ви позиционира.

                      Коментар


                      • От: Андроид и Гармин?

                        А така, при мен не е активна опцията "Покажи скритите файлове", какво ще правя тогава?

                        Коментар


                        • От: Андроид и Гармин?

                          при мене папката \.System категорично се скри, и при никакви настройки на компютрите, на които включвам телефона, не се вижда. Все пак я има и с един файлов мениджър от маркета успях да я видя.
                          Изключително странна работа, при положение, че я виждах нормално до вчера...

                          Коментар


                          • От: Андроид и Гармин?

                            От компютър и при мен не се вижда.

                            Коментар


                            • От: Андроид и Гармин?

                              Хмм, това донякъде е успокоително..
                              Последното, което правих там, беше подмяната на locales.xml, сякаш...
                              и до там...

                              Коментар


                              • От: Андроид и Гармин?

                                На Сони експирия ГО с андроид 4.1.2 съм инсталирал 4SP_216_storage_extSdCard_no_root_rf711.
                                Стрийт пайлъта стартира и застава на един екран "Select a locale" и дотам.
                                Това е логично, защото няма кьорава карта към момента.
                                Конкретно проблемът при мен е, че изобщо нямам папка Garmin, която да е създадена при инсталацията на пайлъта, нито на СД картата, нито във вътрешната памет.
                                Активирал съм "Show hidden and system files" от уиндоуса.
                                Някой да има идея защо е така?
                                Георги Тонев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X