Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид и Гармин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид и Гармин?

    Първоначално публикуван от SunShine Преглед на мнение
    Дали има шанс да тръгне на 4.2.1...?
    Да - версия Garmin StreetPilot for Android v2.16, Android 4.2.1, име на памет SDCARD .
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Андроид и Гармин?

      Има ли версия работеща на Galaxy Ace 2 (800x480) с JB 4.1.2, и коя е тя? Половин нощ снощи ъпдейтвам, root-вам, и сега ако не тръгне ще си изгриза всички видове нокти.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Андроид и Гармин?

        Горната версия трябва да работи. Чети от този пост надолу:

        Код:
        http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showtopic=226963&view=findpost&p=22443945

        Коментар


        • От: Андроид и Гармин?

          Линка не работи.

          От оная тема свалих версията за нерутнати с има не карта SDCARD. Не тръгва. Казва ми"Garmin streeт pilot спря", и до там.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Андроид и Гармин?

            И впрочем, като гледам през ES file explorer имам "sdcard" (с малки букви), и "storage" в която имам поддиректория "extSdCard", където са ми нещата, записани на външното SD. Да не би това да е проблема?

            Телефона е root-нат и с JB 4.1.2 MC8.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Андроид и Гармин?

              Линка работи , но първо трябва да се регистрираш на 4pda. Където слагаш папката Garmin , такова .apk ще използваш ( за съответната директория).

              П.П. Който няма регистрация в 4pda ( в 21 век това е недопустимо), в ipmart-а колегата Vami е пуснал директни линкове за вътрешна и външна памет.
              Последно редактирано от milstan; 01-06-13, 16:59.

              Коментар


              • От: Андроид и Гармин?

                Е точно това в ipmart-а не работи. По-точно версията за нерутнати телефони с име на картата SDCARD.

                Може и аз да бъркам нещо де - просто свалих, инсталирах и пуснах. Казва ми че еспряло след 3-5 секунди, и толкоз. Иначе настройката на езиците си върви.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Андроид и Гармин?

                  Аз се чуда какво пречи на Гармин да разработи и да пусне в продажба РАБОТЕЩ софтуер за Андроид?!

                  Коментар


                  • От: Андроид и Гармин?

                    Ако папката Garmin е в "extSdCard" трябва да използваш другото .apk.
                    http://search.data.bg/ready/55807c9e...feeb935c07bc2d
                    Деинсталирай и наново.

                    Коментар


                    • От: Андроид и Гармин?

                      Сега вече има сателити, ама къде по дяволите да се слага картата? Щото я сложих в extSdCard в папка Гармин, ама нъцки, не се вижда картата.

                      Коментар


                      • От: Андроид и Гармин?

                        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                        Ако папката Garmin е в "extSdCard" трябва да използваш другото .apk.
                        http://search.data.bg/ready/55807c9e...feeb935c07bc2d
                        Деинсталирай и наново.
                        Това тръгна. Остава да оправя звука и индикатора на батерията.
                        Не работи и бутон "GPS settings" от екрана със сателитите.

                        Сега и карти трябва да сложа, и всичко ще е на 6.

                        Благодаря.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Андроид и Гармин?

                          Същото положение и при мен, Милстан, ако и тези неща ще ги оправиш, бутилка Смирнов ще имаш от мен.

                          Коментар


                          • От: Андроид и Гармин?

                            Малко по-горе ( може и на предната страница) съм писал къде се слагат картите. Или в скритата папка .System с име gmapprom или в папка MAP с произволно име. И двете папки са в папка GARMIN.
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...38#post2201938

                            Коментар


                            • От: Андроид и Гармин?

                              При мен в extSdCard след инсталацията се появила папка Garmin, вътре в нея още една папка със същото име. Правя папка МАР във вътрешната папка Garmin, няма резултат. Сега ще пробвам да я преместя в първата папка Garmin, после ще напиша, станало ли, или не.

                              Коментар


                              • От: Андроид и Гармин?

                                Така, Милстане, дай да обсъдим на личните каква точно водка Смирнов ти е любимка? При мен на Samsung Galaxy III (19300) с JB 4.1.2 картата се слага така - extSdCard -папка Garmin - папка МАР, в нея сложих картата и ПРОРАБОТИЛА!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X