Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Въпрос за функционалност на МапСорс
Свий
X
-
От: Въпрос за функционалност на МапСорс
В Edit > Preferences > Routes какво е зададено , покажи снимка.
При мен маршрута го прави нормално. Даже не разбирам при теб по какъв път те пуска , аз не виждам на картата да има път по твоя маршрут. Да имаш някакви тракове заредени?
Коментар
-
От: Въпрос за функционалност на МапСорс
Предполагам, че картата е OFRM Geotrade с вграден DEM.
Всички версии на MapSource след 6.15.11 имат бъг в изобразяването на маршрут по карти с DEM.
Затова аз лично си останах на версия 6.15.11 и засега не мърдам оттам...
---
Чисто технически - начертаният маршрут е с ниво 0м, т.е. плосък, затова не съвпада с картата.
Проблемът изчезва напълно при маршрути в области с малка надморска височина.Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200
Коментар
-
От: Въпрос за функционалност на МапСорс
Четох някъде, че проблем е с базовата карта. Пробвах на CN Europe 2013.20 - > следва пътя идеално.
На 2012'Q2 обаче ни Топо, ни Сити са ок - кара през полето, по успореден път, че даже май и разстоянието правилно отчита.
На други мисля 2 компа съм със същите компоненти и няма проблем.
Изтривах всичко, качвах наново - бейскамп, мапсорс, карти - не, не и не.
Опциите ги въртях, пак на начални дойдох, регистри чистих - не ще.
Коментар
-
От: Въпрос за функционалност на МапСорс
Благодаря за съвета, но не проумявам как след като досега бачкаше на 6.16.3, изведнъж се скапа.
Утре ще проверя друга машина, във вторник и третата, но съм почти сигурен, че всичко е ОК там.
Най-лесно ще е май да го сменя, но ако имате повече идеи защо се получава така - ще е от полза май за всички ни.
Благодаря още веднъж за отговорите!
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.
Коментар