Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Много интересна програмка (сваляне на карти от GPS)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Много интересна програмка (сваляне на карти от GPS)

    Програмката сваля карти от ГПС -работи
    //htftp.offroad-bulgaria.com/krasi_k/GPSMRNAGER!!/
    Живота е тръгнал от морето-
    Човека се завръща там....

    [url]http://ftp.domainbg.com/krasi_k/[/url]

  • #2
    ... Криеница

    ...е точно за това, аз винаги казвах че няма смисъл да се правят жалки опити да се крият карти, фирмуери и т.н. Клиентът има право на "безплатен" сигнал както и безплатни карти !!!...

    Не ме разбирайте погрешно, това не е намек към SABIN !!!

    Коментар


    • #3
      Но въпреки чудесната програма картите на BlueChart продължавт да се държат бетонно.
      Не се отварят с Мапедит ,не се прекомпилират с Цгпс мапер, не се отварят с Мапдекоде.
      Качват се в ГПС-а ,там не се отварят /нормално не са отклиючени за него/ .
      След обратното им сваляне ПОЧТИ ничто не се променя. Пак не се отварят ,но все пак има някякви промени изследвм ги....
      Относно BlueChart вероятно това е пътят...

      Не мисля че Санин ще се притеснява от програмката. А и дори да могат да се теглят картите му ако не се ъбдеитват и обновяват те губят стоиност.

      А , излезли са новите версии на Цгпс мапер и Мапекстракт на съответните сайтове...
      Живота е тръгнал от морето-
      Човека се завръща там....

      [url]http://ftp.domainbg.com/krasi_k/[/url]

      Коментар


      • #4
        Re: ... Криеница

        Първоначално публикуван от ALAN GPS
        ...е точно за това, аз винаги казвах че няма смисъл да се правят жалки опити да се крият карти, фирмуери и т.н. Клиентът има право на "безплатен" сигнал както и безплатни карти !!!...

        Не ме разбирайте погрешно, това не е намек към SABIN !!!
        За да свалиш нещо, някой трябва да го е направил.И трябва да ти кажа че цената за която Съби продава картата далеч не покрива вложения от него труд и време(особено касае offroad-bulgaria офертата).Така че призовавам всеки който иска да има офроуд карта на България,да си я купи.Иначе подобна просто няма да има!
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #5
          ...wrong

          ...както казах, нямах в предвид картите на Съби...

          Коментар


          • #6
            Офроудърите сме от друго тесто, не мисля че ще имаме такива проблеми!

            Коментар


            • #7
              Наистна си е така ,които не се е опитвал да прави карти не знае колко труд е това.
              Освен това наи-сигурната защита на картите на Сабин е постояанното им усъременяване. Идеята "Апис" -Той може да се открадне но след 1-2 месеца става безумно стаяр и не годен.... Затова и хората го купуват!!!
              Живота е тръгнал от морето-
              Човека се завръща там....

              [url]http://ftp.domainbg.com/krasi_k/[/url]

              Коментар


              • #8
                Безплатно

                Знам, че това вече е малко встрани от темата, но не мога да пропусна случая отново да изразя мнението си, че сигурността се заплаща.

                Хич не ща и да знам как се сваля "безплатно" платен software. Плащаш това. което Ти трябва и после изкарваш душата на търговеца, ако продукта се издъни. (стига да си жив и здрав след това).

                Да, и още нещо. Да живее квалифицирания труд и професионализма. Докато общите работници искат по 30 лв надник и реват, че им е малко, докога ще се толерира експлоатацията на висококвалифицирания инженерен и прочии висшеобразован труд и знания за жълти стотинки.
                Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

                Коментар


                • #9
                  Re: Много интересна програмка (сваляне на карти от GPS)

                  Първоначално публикуван от Krasi_k
                  Програмката сваля карти от ГПС -работи
                  //htftp.offroad-bulgaria.com/krasi_k/GPSMRNAGER!!/
                  Сейчас вышла новая версия, которая понимает USB и может выкачивать карты из приемника через USB - особенно это касается цветных Вист и Легенд.

                  http://www.geocities.com/swan_gps
                  Vitaly P Dragni
                  Saint Petersburg, Russia
                  ICQ 32808588

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X