Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS Software за Symbian Phones

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS Software за Symbian Phones

    Здравейте,
    предполагам че за всички ще е много интересно - ето една алтернатива на Pocket PC варианта:
    http://go-mobile.narod.ru/index.html

    Картите калибрирани с OZI Explorer работят перфектно, като има и много други полезни екстри...
    Надявам се да съм бил полезен

    Не искам да правя реклама, но ако някой се интересува от GPS Bluetooth устройства, мога да предложа на разумна цена.

    Поздрави

    Гого

  • #2
    Не искам да правя реклама, но ако някой се интересува от GPS Bluetooth устройства, мога да предложа на разумна цена.
    Нищо лошо няма в рекламата! Я направо давай информацията тук, че мисля доста хора се интересуваме...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Устройството е тайванско - в комплекта е с акумулатор, 2 зарядни - за кола и за 220 V, има USB интерфейс и конектор за външна антена - марката е Altina. Цената предполагам ще е около 180 USD - крайна.
      Мога да публикувам снимки, както и при интерес да направя демо

      Гого

      Коментар


      • #4
        Ако сте от София заповядайте направо в петък на събирането.


        Там ще има всякакви ноутбуци и GPS-и. Да го разгледаме и да поръчваме ...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Дали има подобен софтуер и хардуер за Java телефони?
          LZ1JJJ

          Коментар


          • #6
            Хардуер със сигурност има - все пак телефоните поддържащи Java имат в някой случай и Bluetooth.
            Колкото до софтуер.... - не мога да кажа категорично, но първото което ми идва като ограничение е паметта - все пак картите не са малки и съответно няма къде да се зареждат. Иначе е възможно да има или да се направи Java софтуер, който да комуникира с GPS приемника и да показва координати. Нямам идея обаче дали затова е необходим голям процесорен ресурс - все пак Smart телефоните са с далеч " по-мощни " процесори от обикновените GSM-и

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от moldi
              Хардуер със сигурност има - все пак телефоните поддържащи Java имат в някой случай и Bluetooth.
              Колкото до софтуер.... - не мога да кажа категорично, но първото което ми идва като ограничение е паметта - все пак картите не са малки и съответно няма къде да се зареждат. Иначе е възможно да има или да се направи Java софтуер, който да комуникира с GPS приемника и да показва координати. Нямам идея обаче дали затова е необходим голям процесорен ресурс - все пак Smart телефоните са с далеч " по-мощни " процесори от обикновените GSM-и
              Аз памет си имам (моята нокиа има MMC карта) така че няма грижи. Но за процесора и JAVA софтуер нямям идея. И Bluetooth си имам.
              Ако някой има идея за софтуер нека пише!
              LZ1JJJ

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X