Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вътрешен формат на GPX файловете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вътрешен формат на GPX файловете

    Здравейте,

    Имам въпрос за вътрешния формат на GPX файловете. Отварят се с Excel, но ми е интересно има ли друг начин за отваряне и редакция, за да имам достъп например до информация къде във файла има заложени данни, при конвертиране в GPI да слага предупреждение. Иска ми се когато взема GPX файла и без WAV просто го конвертирам с POI Loader да не ме предупреждава за наближаване до някакъв обект В момента при конвертирането съм изключил всякакви предупреждавания от време на време явно при някой GPX файлове ми казва "предупреждение 1 км/ч", което ми се струва странно и тъпичко. Колега тук ми каза да ползвам Мапсорса, но това решение ми се иска да го ползвам последно, а ако мога на ниво GPX файл да се оправя. Предварително благодаря

  • #2
    От: Вътрешен формат на GPX файловете

    Конвертирай ги с PoiLoader по скорост в ръчен режим като зададеш примерно 500 Км/ч. Би трябвало да не те предупреждава.

    Коментар


    • #3
      От: Вътрешен формат на GPX файловете

      Всъщност аз всички точки, които имам ги прехвърлях през POI Loader в ръчен режим и за всяка точка съм избирал ръчно дали въобще да да предупреждава. Въпреки това има някакви предупреждения, които обаче не казва въобще какво е това, което има ограничение на скоростта - например казва "ограничение на скоростта 1 км/ч" и то без някакво обяснение за знак, светофар или нещо от рода... абе отврат е!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X