Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РяЗко падане на батериата на Nuvi 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РяЗко падане на батериата на Nuvi 350

    При работа от 5 до 10 мин. по картата ряско пада батерията и гасне а индикатора ми показва че батерията е заредена когато е към зарядното няма проблем. В момента сам с SD карта 4гб и работи с City Navigator Europe 2011.20-Моля помогнете

  • #2
    От: РяЗко падане на батериата на Nuvi 350

    Имаш ли проблеми например като разкараш СД картата и остане с карта която е във вътрешната памет на уреда. Интересно ми е от колко време ползваш нувито защото има и вероятност по симптомите които описваш вече батерията му да е заминала и да се наложи смяната на такава. Щом си работи нормално когато е включен ГПС а към зарядното има голяма вероятност причината да е точно това. Резервен вариант е да се обърнеш към сервиза на Геотрейд в София за евентуална смяна на батерията. Сигурно ще ти излезе по евтино и сам да си я смениш като съм виждал разни батерии да се продават в ибей за гармин.

    Коментар


    • #3
      От: РяЗко падане на батериата на Nuvi 350

      Този номер ми го прави, когато му стане студено. Лятото изкарва часове с едно презареждане. Само това не им харесвам на Нувитата - вградената батерия. Пък се отваря забележително трудно, мали, как ги мразя тия щипки! С Нуви 660 съм.

      Коментар


      • #4
        От: РяЗко падане на батериата на Nuvi 350

        Според мен просто батерията си заминава ако го прави и на топло си е заминала защото от топлото се "възбуждат"
        Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

        Коментар


        • #5
          От: РяЗко падане на батериата на Nuvi 350

          имали програма с коиато мога да я тествам

          Коментар


          • #6
            От: РяЗко падане на батериата на Nuvi 350

            Първоначално публикуван от panko_80 Преглед на мнение
            имали програма с коиато мога да я тествам
            Какво очакваш от такава програма?
            Да ти каже, дали е за смяна?
            Ами, за смяна е, като не държи.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X