Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

    Някой знае ли как се влиза в pre-boot menu на тази серия нувита?. Търсех из форума и нета, но така не успях да намеря някакво описание как се влиза. ???

  • #2
    От: Как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

    Мисля че ще ти е от полза http://www.garminclub-bg.com/index.php?topic=50.0

    Коментар


    • #3
      От: Как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

      Ами аз преди да пиша тук, прегледах тези инструкции но там нищо не пише относно как се влиза в boot menu

      Коментар


      • #4
        От: Как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

        Първоначално публикуван от Nuclear Преглед на мнение
        Ами аз преди да пиша тук, прегледах тези инструкции но там нищо не пише относно как се влиза в boot menu
        За какво беше това меню ?
        Дарин 0897042636
        ВАЗ 2105

        Коментар


        • #5
          От: Как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

          Ами в моя случай ако си си прецакал навигацията и за да си е оправиш(да си и качиш софта по изкуствен начин) ти трябва да можеш да стартираш(влезеш) в това boot menu .

          Луда работа, никой ли не знае как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

          Asterix85 milstan хвърлете едно рамо

          Коментар


          • #6
            От: Как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

            Мисля се влизаше като се задържи пръст горе в дясно...задържа се пръст на екрана, но не съм сигурен дали беше горе в дясно...То ще видиш уредчето разпознато на Updater.exe като влезеш в буут режима. Проблемът е в създаването на rgn фърмуер за тези модели. Структурата на фърмуера им на тези модели е по особена. В посочения от Garminn форум е постната в една друга тема - Поправка на System software Missing, Loading Maps и т.н, пълен rgn фърмуер за тези модели версия 2.00. Май-само там се намира такава пълна версия! Обаче не е направен поправящ фърмуер, че човекът администриращ сайта го мързи. В шапката на темата са дадени и инструкции, кои стрингове трябва да се коригират ако има проблемни файлове във вътрешната памет...
            ...
            neadrenalin също е направил rgn фърмуер за 1200 и 1300:
            ...обаче неговият не е пълен, липсва графичният интерфейс и т.н.
            Последно редактирано от asterix85; 14-09-10, 18:37.

            Коментар


            • #7
              От: Как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

              Проблема е там, че при задържане на старт бутона няма никакво значение в кой ъгъл ще си държа пръста по екрана, защото след 5-6 секунди гпс-а започва да си зарежда картите и си тръгва в нормален(работен) режим!

              Коментар


              • #8
                От: Как се влиза в boot menu на Nuvi 1350 BG ?

                Виж тука - http://www.gpspassion.com/forumsen/t...OPIC_ID=136228
                Разгледай и резултатите от това търсене - http://www.google.com/search?q=%22pr...e%22+Nuvi+1350
                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X