Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT за Windows Mobile

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin Mobile XT за Windows Mobile

    Колеги, може и да съм тъп, но не намерих такава тема. Има за Симбиан, има за РС, но за УинМоб няма. А съвсем не са малко хората във форума, които ползват устройства с УинМоб.
    И да, ползвах търсачката. Излизат около 3 страници с най-различни теми, където се споменава думата Гармин или Уин Моб, но нищо конкретно за система, инсталация, глас, ПОЙ и т.н.
    Е да, има и други форуми, но защо да не е в този.

    Ако нещо съм се объркал и има такава тема тук, моля, покажете ми правия път на ЛС и изтрийте това словоблудство.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

  • #2
    От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

    По-конкретно какво те интересува?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

      Мен нищо, достатъчно се самообразовах , за да направя почти всичко. Питах за нещата, които не разбирах, и тук - във Нашия форум, отговориха ми добри хора.
      Но някак ми звучи дискриминационно, да няма тема , такава като за Симбианския Гармин. Не виждам с какво нокиите са по-добри от НТС да речем.
      Да не говорим , че съм привърженик на "но нейм" апаратите, които са една идея по-добри и ценово , и интерфейсно, и хардуерно от големите имена, защото нямат ограничения, наложени от големия брат. В момента съм с двусимен китаец без обвързване с планове от типа Нет Сърф за 25 лв. на месец, и си работи перфектно и с Гармин, и с Ай Гоу.
      Ама има много съфорумници, които не са толкова прости , като мен, да ровят из целия необозрим нет, и им трябва малко помощ.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

        Създаваш тази тема, за да може някой, който го интересува нещо да пита точно в тази тема или защото искаш някой да напише ръководство за инсталация на Garmin на Windows Mobile?
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #5
          От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

          Първото - ако някой се интересува, да не се лута по Ипмарт, мобилебг, търсачката на този форум и т.н. Не виждам причина да няма за Уиндоус а да има за Симбиан.
          Пък ако някой напише обяснение, не точно ръководство, ще го аплодирам. Аз не мога да обяснявам добре, това ми е проблем, иначе мога да се справя с Гармина, но в обясненията съм много зле.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

            Аз... таковата... да се възползвам от темата и да попитам, как, аджеба, се качва трак на тая система? Ползвам HP Ipaq. Намерих как се записва маршрут, но как се сваля и как се качва друг.... не разбрах. Като го свържа към компютър, не виждам папката с траковете, която иначе е в менюто на Гармина.

            П.П. Ако по начина, по който питам, си проличава, че съм безнадеждно тъп в тая насока, моля да бъда извинен...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

              По този въпрос добре могат да помогнат колегите Гадеф и Пасифик. Надявай се да забележат темата.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                edoors , 36 и 37 страница от ръководството за работа с програмата.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                  Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                  edoors , 36 и 37 страница от ръководството за работа с програмата.
                  Благодаря! Отивам да чета! Дано се справя!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                    Няма нищо особено за четене - просто трябва да си включиш записването на траковете - на тези страници е обяснено точно как става.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                      Няма нищо особено за четене - просто трябва да си включиш записването на траковете - на тези страници е обяснено точно как става.
                      Да, това го разбрах, но май беше единственото, което го бях открил по менюто. По-интересно ми беше как да си кача трак, примерно от темата на Пасифика. Дали има тази възможност, или да сваля трак, който съм записал. Сега ще се поровя в инструкцията по-подробно.
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #12
                        От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...951#post734951

                        Коментар


                        • #13
                          От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          ... По-интересно ми беше как да си кача трак, примерно от темата на Пасифика. Дали има тази възможност, или да сваля трак, който съм записал. ...
                          Има възможност, както и да се записва трак, така и да се качва такъв. Лошото обаче е, че качените тракове са практически неизползваеми, защото се изобразяват на дисплея с много тънки линии, които са много труднозабележими. За съжаление, до момента не съм намерил начин това да се коригира. Не помогна и запитването, изпратено до Гармин.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                            Трака може да се зареди в MapSource, да се разгледа и после да се качи в Garmin-a.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                              Здравейте,
                              Знам, че има много написано из форума, но реших да се възползвам от новата тема!
                              Дайте съвет коя версия ще работи добре или препоръчайте някой, който може да инсталира Garmin XT на Xperia 2 с win 6.5
                              От Стара Загора съм, но и в София съм доста често.

                              Благодаря!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X