Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пак питане (OZIExplorerer + PDA)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пак питане (OZIExplorerer + PDA)

    Инсталирах на PDA-то Ozi и дойде ред на картата. Да ама не. Слагам "map" файла и картинката и Ozi-то разправя, че не можело да намери картинката. Пътищата са оправени и са коректни, обаче неще и неще.
    Освен това, някой може ли да ми прати читава картинка с "map" файл на Рила, защото не успявам да привържа тая, картинка и това си е.

  • #2
    Доколкото знам за да се виждат в PDA версията картинките трябва да се преконвертират в друг формат, за целта има специално ютилити на сайта на OZI. Като го подкараш казвай че и аз скоро ще провам същата система...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Ахаааааа.
      Програмката я имам и ще пробвам още утре. И Венци ако искаш може да се видим и да го пипнеш на живо
      Аз лично съм много щастлив от играчката защото освен това има и Bluetooth. Само да подкарам един път тия карти и да стане като хората, а на всичкото отгоре GPS-чето е Holux GM210 и изобщо не е за изхвърляне за тази цена.

      Коментар


      • #4
        До: Пак питане (OZIExplorerer + PDA)

        и аз нещо не мога да се справя с отварянето на картите в GPS-а, той е WayteQ 720b и с качен на него OZIExplorerer. Иначе изработвам карти за ориентиране и ако се справя с този проблем ще ми отнема доста по-малко време.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X