Обява

Свий
Няма добавени обяви.

възможно ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • възможно ли е?

    купих си навигация(Kenwood, NV-DX-69GA (DDX-6029 + KNA-G520)и се интерисувам дали може да се инсталират нови карти защото тези които има са стари и ако може как става



    http://images.google.bg/imgres?imgur...ng_bg%26sa%3DN

  • #2
    Един от вариантите и да се купи Garmin GVN 52 и на него вече има различни възможности за карти,според нуждата.А твойто устроиство да се ползва като монитор
    http://www.garmin.com/products/gvn52/

    Коментар


    • #3
      Re: възможно ли е?

      Това устроиство притежава слот за така наречените SD карти които сега масово се използват в фотоапаратите и в повечето телефони.Не е проблем да си закупиш такава ,струва между 30 и 50 лв. в зависимост от обема на паметта 50лв.-1Гб и на нея да си запишеш допълнителните карти които ще си изтелиш от саита на Гармин.Не знам обаче дали се плащат тези карти или ги теглиш безплатно ,след като си си купил тяхно устройство.Това мога да го провери всеки в саита им.А би ли ми помогмал с информация от къде закупи KNA-G520,защото пък аз имам само ДВД -ресивера и искам да си взема и тази навигация.И колко струва или информаия как мога да я закупя.Благодаря предварително,надяявам се да съм бил полезен и да ми пишеш с инфо за KNA-G520.До скоро!!!!

      Коментар


      • #4
        Re: възможно ли е?

        Съжалявам много ,не съм видял че вече си наясно със слота за Сд-картата ,така че не съм ти помогнал,Ако може пък ти да ми хвърлиш едно рамо и да кажеш от къде си купи тази навигаця и работи ли добре ,успя ли да запишеш добри Бг -карти и как е въобще.Благодаря ти ,предварително .До скоро.

        Коментар


        • #5
          Re: възможно ли е?

          Съжалявам че съм постнал преди да видя че вече си си орентирал.Само ще те помоля за инфо от куде взе навигацията .Моля те .Ако ти е по удобно пиши ми на xtot@abv.bg

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X