Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчаите GPS с Bluetooth

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчаите GPS с Bluetooth

    Искам да може да се свързва с лаптоп и със SonyEricsson p900 (операционна система Symbian UIQ)

  • #2
    Аз ползвам Garmin GPS 10 deLuxe.
    На мен ми върши работа.Лесно се свързва с лаптопа или с което и да е друго устройствао(покет писи,смартфон).Водонепропускваем е и ако искаш можеш да го лепнеш на капака на колата(макар,че и отпред на таблото върши работа) батерията на мен с едно зареждане работи много дълго (повече от 9-10 часа).Хубавото му това ,че идва с подробни карти (ама много пордобни на цяла западна европа).
    Nissan Patrol Y61

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Novice
      Аз ползвам Garmin GPS 10 deLuxe.
      На мен ми върши работа.Лесно се свързва с лаптопа или с което и да е друго устройствао(покет писи,смартфон).Водонепропускваем е и ако искаш можеш да го лепнеш на капака на колата(макар,че и отпред на таблото върши работа) батерията на мен с едно зареждане работи много дълго (повече от 9-10 часа).Хубавото му това ,че идва с подробни карти (ама много пордобни на цяла западна европа).
      А знаеш ли защо е два пъти по скъп от подобни на него.
      През сериен порт ли се свързва.
      Четох някъде че НЕ всички ГПС устроиства с блутот могат да работят с Симбиян операциони системи. Има ли нещо вярно.
      Благодаря за отговорите.

      Коментар


      • #4
        Според мен е по-скъп защото е Гармин.Ползвал съм подобен Nokia и не виждам разлика.
        Създава си виртуален COM порт както повечето такива устройства.
        Аз се занимавам с мабилни телефони и съм го пробвал с почти всичко(Нокиа 9300,N-series,E-series,P910,Qteq-ци, HP-та,)
        Със свързването не вярвам да имаш проблем.Виж със картите е друга работа.Аз не можах да намеря Симбианска програма , която работи с Гармински карти.От това , което съм пробвал SmartCom GPS е най добра, но трябва да си калибрираш карти.Аз не успях да намеря рутираща карта на България за което и да е Симбианско приложение.Пиши ЛС на Sabin от форума,може и да направи нещо.Неговата карта става освен за планината и за рутиране по всички други пътища и 20-тина града (с улиците)......Но е платена.....
        Аз го ползвам с PocketPC и там е добре (според мен много по-добре от колкото Гармин 60-серия-говоря като удобство за ползване.)
        Nissan Patrol Y61

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X