Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Знаете ли нещо за PDA with GPS Typhoon Myguide 7000XL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Знаете ли нещо за PDA with GPS Typhoon Myguide 7000XL

    Някакви впечетления от тази системапопадна ми една такава и се чудя дали ще върши работа
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

  • #2
    falknavigator

    Машинката по технически данни от интернет е добра. С " Intel® Bulverde PXA-270, 416 MHz"-процесор, GPS- "Sirf III + Antenne interne de type patch"- идеално, нормалната памет за WM2003SE.,поддържа до 2GB-SD карта. Няна "WI-FI" и "Bluetoth"(обикновенно в този клас не слагат Bluetoth). За мен машинката е добра(пак зависи от цената). Видях че в комплекта влиза "Falk Navigator"-това е същия "Marco Polo"-не си спомням да съм виждал за него карта за Източна Европа и България.Имам версия за PC в която бегло е засегната България но картите не вървят на PPC. Иначе без проблем може да му качиш всяка друга нави програма с България.

    Коментар


    • #3
      Видях ,че цената му в Германия е 429-499 EUR. Мисля ,че на новия FSLOOX560 цената е същата, но е без никакво допълнително оборудване. Въпрос на вкус.

      Коментар


      • #4
        A ще мога ли да му инсталирам друга програма или нещо такова. Абе с една дума ще мога ли да вкарам вътре картата на Сабин например и да я ползвам.

        И как по дяволите му се пуска ГПС на тва нещо щот операторката в М-тел ме препрати към телефон 0888 48 00 47 който от обяд до момента ми дава "В момента нямате достъп до този номер"
        088455338две
        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
        Джамбазов 2010г..

        Коментар


        • #5
          Всичко друго ще върви без проблем.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Jivko
            И как по дяволите му се пуска ГПС на тва нещо щот операторката в М-тел ме препрати към телефон 0888 48 00 47 който от обяд до момента ми дава "В момента нямате достъп до този номер"
            GPS-a едва ли има отделно пускане. Когато отвориш с някоя програма COM порта на който е вътрешно закачен той се пуска автоматично. Затвориш ли програмата - затваря се порта и ГПС-а спира.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X