Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS-TOYOTA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: GPS-TOYOTA

    Тъкмо пробвах ДВД-тата. Като пъхнах това с раката Е11 почна да чете нещо но след малко написа, че картата не била correct. После пъхнах руското двд, но него въобще не го разчете. После като перобвах със двд-то с другата карта пак неставаше. МОже и да не съм ги записал с правилните опции. То този алкохол е ебати тъпата програма. Трябвало е да ги направят на обикновенни исо-та. Ако някай дръг е успял да направи нещо да казва. Иначе аз съм от Варна. Колегата от Варна ако може да помогне.

    Коментар


    • #17
      До: GPS-TOYOTA

      И в Бургас са направени няколкодесетки опита. За сега са неуспешни.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #18
        До: GPS-TOYOTA

        Първоначално публикуван от julminchev Преглед на мнение
        Тъкмо пробвах ДВД-тата. Като пъхнах това с раката Е11 почна да чете нещо но след малко написа, че картата не била correct. После пъхнах руското двд, но него въобще не го разчете. После като перобвах със двд-то с другата карта пак неставаше. МОже и да не съм ги записал с правилните опции. То този алкохол е ебати тъпата програма. Трябвало е да ги направят на обикновенни исо-та. Ако някай дръг е успял да направи нещо да казва. Иначе аз съм от Варна. Колегата от Варна ако може да помогне.

        пробвай с ,,демонтул,,и после,,неро,, на ниска скорост след 2007г. тръгва

        Коментар


        • #19
          До: GPS-TOYOTA

          Колеги,
          Mоля ако някой е успял да подкара диска, да даде информация с коя програма го е записал и кои точно файлове.
          Моята кола е 2003 дали ще тръгне?
          Имам Неро, как да го запиша?
          Благодаря предварително
          Поздрави
          Prado
          Последно редактирано от prado; 28-02-09, 23:27.
          Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

          Коментар


          • #20
            До: GPS-TOYOTA

            Първоначално публикуван от kkrraassyy Преглед на мнение
            ако си от варна мога да ти помогна много лесно и бързо имам най-новите дискове за цяла европа вкл. и БГ -2008-2009 г. мисля че са 3 или 4 диска по около 5-6 гб а и в тойота още не са чували за тези дискове става въпрос за 4 двд диска двуслойни по около 5-6 гв вървят на нова тойота мойте са от 2008 год.
            Ако можеш да дадеш телефон за връзка аз съм от стара загора

            Коментар


            • #21
              До: GPS-TOYOTA

              Първоначално публикуван от kkrraassyy Преглед на мнение
              ако си от варна мога да ти помогна много лесно и бързо имам най-новите дискове за цяла европа вкл. и БГ -2008-2009 г. мисля че са 3 или 4 диска по около 5-6 гб а и в тойота още не са чували за тези дискове става въпрос за 4 двд диска двуслойни по около 5-6 гв вървят на нова тойота мойте са от 2008 год.
              ако можеш да дадеш телефон за връзка аз сам от Ст. Загора

              Коментар


              • #22
                До: GPS-TOYOTA

                Здравйте Колеги
                Извинете за тъпия въпрос, ама къде се намира ДВД-то на навигацията за да ги пробвам тези дискове.
                Мерси
                Prado
                Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                Коментар


                • #23
                  До: GPS-TOYOTA

                  Под предната дясна седалка.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #24
                    До: GPS-TOYOTA

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Под предната дясна седалка.
                    И достъпа е отзад, откъм задните седалки.

                    Коментар


                    • #25
                      До: GPS-TOYOTA

                      Здравейте
                      Благодаря за информацията.
                      Записах файловете на Неро но не го прочете. Ще пробвам с Алкохол и ще пиша за разултата.
                      Поздрави
                      Prado
                      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                      Коментар


                      • #26
                        До: GPS-TOYOTA

                        Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
                        Здравейте
                        Благодаря за информацията.
                        Записах файловете на Неро но не го прочете. Ще пробвам с Алкохол и ще пиша за разултата.
                        Поздрави
                        Prado
                        При мен и с Алкохол не стана. Сега опитвам нещо друго и ако даде резултат ще пиша.
                        Поздрави
                        Ники
                        http://www.nakladkibg.com
                        накладки, спирачни дискове, съединители

                        088 8613380

                        Коментар


                        • #27
                          До: GPS-TOYOTA

                          Първоначално публикуван от kkrraassyy Преглед на мнение
                          ако си от варна мога да ти помогна много лесно и бързо имам най-новите дискове за цяла европа вкл. и БГ -2008-2009 г. мисля че са 3 или 4 диска по около 5-6 гб а и в тойота още не са чували за тези дискове става въпрос за 4 двд диска двуслойни по около 5-6 гв вървят на нова тойота мойте са от 2008 год.
                          колега, а дали ще тръгнат на Лексъс RX400h от Щатите?

                          Коментар


                          • #28
                            До: GPS-TOYOTA

                            Сега го тествах на Toyota Tundra 2008 с нави JBL Е7013 работи нормално .
                            Последно редактирано от chataloff; 03-04-09, 12:00.
                            LZ1UFS

                            Коментар


                            • #29
                              До: GPS-TOYOTA

                              Първоначално публикуван от chataloff Преглед на мнение
                              Сега го тествах на Toyota Tundra 2008 с нави JBL Е7013 работи нормално .
                              Как го записа. С коя програма и какви настройки. Аз пробвах с най-новия алкохол на диск вербатим и нестана. Записвачката ми е LG.

                              Коментар


                              • #30
                                До: GPS-TOYOTA

                                Реално спазих част от инструкциите :

                                "Alcohol 120% на Verbatim DVD+R на минимална скорост с Booktype: DVD-ROM и включена отметка зa RMPS"

                                1.Програма - Алкохол
                                2.Отметка RMPS - да
                                3.Отметка Book Type - да
                                4.Носители - много китайски от техномаркет DVD-R ,просто нямаше +R

                                За съжаление картата е много бедна - Пловдив е изобразен като точка ,за София нещата са малко по-добре .

                                Поздрави Иван
                                LZ1UFS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X