Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля дайте повече информация за GPS-ите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля дайте повече информация за GPS-ите?

    Може би това не е най-подходящото време и място, но понеже съм пълен инвалид на тема GPS-и , а гледам че темата много се котира напоследук се реших да помоля разбиращите да спретнат една тема от самото начало-основен принцип на действие, софтуер, нови технологии и др. за да може и ние(надявам се не съм единствения) да започне малко от малко да схващаме нещата.
    Прочетох всичко напоследък, но не ми си изясни много(дано не съм глупак).
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

  • #2
    Първоначално публикуван от stojan_defender-a
    Може би това не е най-подходящото време и място, но понеже съм пълен инвалид на тема GPS-и , а гледам че темата много се котира напоследук се реших да помоля разбиращите да спретнат една тема от самото начало-основен принцип на действие, софтуер, нови технологии и др. за да може и ние(надявам се не съм единствения) да започне малко от малко да схващаме нещата.
    Прочетох всичко напоследък, но не ми си изясни много(дано не съм глупак).
    Не си глупак!!
    Или ако си, сме двама!!!
    Присъединявам се към молбата!!!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #3
      Първо е добре да погледнете какво вече има писано по въпроса, а тук в този форум има много включително и общи принципи на действие. И когато вече сте прочели основните неща питайте конкретно и ще ви се отговори. Защото така с този най-общ въпрос едва ли ще се намери кой да отговори...
      VPetrov.photography

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X