Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прозрачна карта за ЗУМО?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прозрачна карта за ЗУМО?

    Искам да запитам следното:
    Имам трак от Сх60 но искам трака да направя карта за ЗУМО, но картата да е прозрачна.
    Мога да работя с MapEdit, но до сега като съм пробвал не се получава.
    Та правя си траковете да са някакви пътища, като преди това си направя настройките за нивата, не слагам отметката за "Map is transperant" и съответно не правя background Polygon.
    Експортирам картата с CgpsMapper и след това със SendMap си правя GMAPSUPP.img.
    След което от ЗУМОТО си избирам картата да е включена заедно с останалите, но... не се получава? Или виждам само моята карта или детайлната карта която сам инсталирал.

    Та това е едната питанка, другата е:
    Когато имам повече от 1 файл GMAPSUPP.img който искам да кача на картата памет на зумото. Има ли вариант освен единият във вградената памет а другият в допълнителната.Има ли варианти за преименуване от типа на 1,2,3,.......N или има друга техника?

    Благодаря предварително.

  • #2
    До: Прозрачна карта за ЗУМО?

    Първоначално публикуван от getdown Преглед на мнение

    Та това е едната питанка, другата е:
    Когато имам повече от 1 файл GMAPSUPP.img който искам да кача на картата памет на зумото. Има ли вариант освен единият във вградената памет а другият в допълнителната.Има ли варианти за преименуване от типа на 1,2,3,.......N или има друга техника?

    Благодаря предварително.
    Разгледай тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=28751

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X