Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с Нуви 660

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с Нуви 660

    След качване на карта на СД получих съобщение, че не може да я отключи. Махнат СД от слота. След това нувито не може да се стартира. Ако е на батерия- излиза основния екран, после съобщението loading maps след което екрана изгасва. Ако е на ток- излиза екрана Warning които не изчезва. Бутонът който го маха не работи (може би тъч скрийна не работи).
    Преинсталирах отново от официалния сайт последната версия за уреда. Нямаше промяна.

    Има ли нещо което мога да направя за да пусна уреда?

    Ако натисна бутона рестарт (последното нещо което ми хрумва) това ще засегне ли инсталираните в уреда карти или ще изчисти само заредените от мен фаворити. Има ценни, които са заредени и не би ми се искало да ги загубя, освен ако е неизбежно. Не знам и какво друго би се изтрило ако дам рестарт.

    Моля за помощ.

  • #2
    До: проблем с Нуви 660

    Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
    След качване на карта на СД получих съобщение, че не може да я отключи. Махнат СД от слота. След това нувито не може да се стартира. Ако е на батерия- излиза основния екран, после съобщението loading maps след което екрана изгасва. Ако е на ток- излиза екрана Warning които не изчезва. Бутонът който го маха не работи (може би тъч скрийна не работи).
    Преинсталирах отново от официалния сайт последната версия за уреда. Нямаше промяна.

    Има ли нещо което мога да направя за да пусна уреда?

    Ако натисна бутона рестарт (последното нещо което ми хрумва) това ще засегне ли инсталираните в уреда карти или ще изчисти само заредените от мен фаворити. Има ценни, които са заредени и не би ми се искало да ги загубя, освен ако е неизбежно. Не знам и какво друго би се изтрило ако дам рестарт.

    Моля за помощ.
    Абсолютно нищо няма да ти се изтрие! Но и няма със сигорност да ти се оправи проблемът! Направи това >>>http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...81&postcount=1
    даи Delete на потребителските данни и Delete на Eror и по този начин трябва да ти се оправи проблема. Споко по този начин не се трият карти а се изчистват само грешките които са ти се насабрали.

    Коментар


    • #3
      До: проблем с Нуви 660

      Благодаря.
      Оправих се. Изтри ми само фаворитите. Мисля че другото е наред, включително качени от мен POI.
      Имам нувито от година и половина, досега не беше забивало. Но явно всяко нещо има пръв път.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X