Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

    Не разбирам защо при такъв бум на продажби не вземат да пуснат официално ъпдейт с подръжка на кирилица. Трябва да им засипем подръжката с писма , може и да се сетят. Или искат да им вървят другите модели 2ХХ и 7ХХ?

    Коментар


    • #17
      До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

      Не разбирам защо при такъв бум на продажби не вземат да пуснат официално ъпдейт с подръжка на кирилица. Трябва да им засипем подръжката с писма , може и да се сетят. Или искат да им вървят другите модели 2ХХ и 7ХХ?
      и аз подкрепям такава инициатива!!!трябва най сетне да се чукнат Garmin по главата Даже не мисля,че това е и толкова сложно,просто на някой не му се занимава!!!Но му е приятно,когато печели пари нали?...

      Коментар


      • #18
        До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        kihi, при мен с Гърция всичко е нормално. Какъв е проблема при теб?

        П.П. При мен се получи нещо друго. При включена коя да е друга карта не виждам картата на Турция. Трябва да изключа всички карти и тогава мога да търся в турската карта. На русифициран Nuvi310 този проблем го няма.
        Ами точно подобно нещо - включена българска и гръцка карта - мога да задавам адреси в България,но не ми вижда Гърция като име на държава. В същото време картата се вижда и то с детайлите. Просто по адрес не мога да задам маршрут, защото не излиза името на държавата, но по търсене по град - мога. Но тогава пък няма как да задам улици в града...
        Мисля си, че може да е от фирмуера на НУвито. Днес имах подобен проблем с едно Нуви на един приятел от Щатите, на което сложих Гърция. Пак не се виждаше и се сетих, та погледнах верисята на фирмуера - 3.90. ПОд ръка имах 4.20 - подмених го и нещата се оправиха.
        Най-вероятно русификацията е под фирмуер 3.90 , а на него - не се вижда името на Гърция...
        Дано да съм бил ясен...
        Ако се намери някакво решение на въпроса - моментално подменям с русификацията, защото е много по-приятно да мога да ползвам и български и руски карти (съответно на тези езици)...
        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

        Коментар


        • #19
          До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

          Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
          Най-вероятно русификацията е под фирмуер 3.90 , а на него - не се вижда името на Гърция...
          не най-вероятно, ами си е точно 3.90

          Коментар


          • #20
            До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

            РАЗБРАХ,ЧЕ ВЕЧЕ ИМА МЕНЮ НА БЪЛГАРСКИ ЗА 660?НЯКОЙ С ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ...

            Коментар


            • #21
              До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

              Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
              РАЗБРАХ,ЧЕ ВЕЧЕ ИМА МЕНЮ НА БЪЛГАРСКИ ЗА 660?НЯКОЙ С ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ...
              ХА ДАНО!!!!
              Ако някой има инфо - МОЛЯ за ИНФО!!!
              Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

              Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

              Коментар


              • #22
                До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

                Ако имаше до сега да са го публикували в официалният ъпдейт на Гармин...

                Коментар


                • #23
                  До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

                  По принцип мисля че може да се пипне в системният *.rgn файл на 660 или 350, или в руският *.rgn и да се преведът фразите на български...За съжаление не ми остава време да си поиграя...М/удругото ако ще си правиш руската прошивка на 660 гледай предварително да си си направил едно SD с по висока версия на софтуера, да не се чудиш след това защо ти е бял екрана...

                  Коментар


                  • #24
                    До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

                    Има ли начин нуви 660 да се кирилизира само търсенето и показването на картата, без езика на менютата на е Руски? Тоест дали може да тръгне ОФРМ картата, която е с кирилишки имена
                    Светът на Владо

                    Коментар


                    • #25
                      До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

                      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                      Има ли начин нуви 660 да се кирилизира само търсенето и показването на картата, без езика на менютата на е Руски? Тоест дали може да тръгне ОФРМ картата, която е с кирилишки имена
                      няма
                      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                      Коментар


                      • #26
                        До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

                        моята е кирилизирана, ако искаш обади се и ще ти кажа как ще стане
                        Пламен

                        Коментар


                        • #27
                          До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

                          Tailor - кажи как де аз съм с 650

                          Коментар


                          • #28
                            До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

                            http://www.garmin.ru/support/get_update/
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • #29
                              До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

                              това го видях и целия гармин ще стане на БГ така ли не на руски

                              Коментар


                              • #30
                                До: Как да КИРИЛИЗИРАМ NUVI 660

                                Първоначално публикуван от angelbab Преглед на мнение
                                това го видях и целия гармин ще стане на БГ така ли не на руски
                                на руски, но ще ползваш кирилица. още не се е намерил ентусаст да кирилизира на български нувита. нали целта беше картата на кирилица?
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X