Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България

    Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
    При мен с garminXT на симулация не ме предупреждава за камерата на цариградско, дори когато минава покрай нея не излиза и иконката(но когато разглеждам картата и съм доближил до 50м се вижда), а скоростта с която пише, че се движи е 86км. И с версия 53.3 и 53.4 е така.
    За да се показват камерите, изходният файл трябва да се казва redlight.gpx, не red light.gpx. Важното е в името на файла да има думата redlight и тогава POILOADER-а автоматично настройва да предупреждава при приближаване на 400 метра, ако не се лъжа, от точката

    При мен поне така се оправи

    Коментар


    • До: Спийд камери България

      Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
      Когато задам на ПОЙ лодера D:\GPS\Maps\GPSPOI дава грешка че не може да намери нищо
      Когато дам D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera ми прай 3 категории в Поребителски Пой точки което е постижение все пак не са разхвърлени в главната директория.
      Понеже отдавна не съм го правил, направих някой тестове и явно са направили корекции в POI Loader-а от преди. Наистина в директорията, която му се задава трябва да има четим файл или поддиректория с четим файл. После тръгва да обхожда поддиректориите и ако има такава в която няма четим файл не продължава да търси в нейните поддиректории.

      Малко сложно го описах но и всеки може да експериментира.

      Коментар


      • До: Спийд камери България

        Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
        Качих направо gpi файла, но на симулация отново не предупреждава. На живо не съм пробвал какво се случва.
        Ами пробвай да влезнеш в "МЕНЮ-НАСТРОЙКИ-ТОЧКИ НА БЛИЗОСТ" след това излиза надпис "Смени" натискаш и даваш отметка:Тоест вкл.
        Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

        Коментар


        • До: Спийд камери България

          Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
          Качих направо gpi файла, но на симулация отново не предупреждава. На живо не съм пробвал какво се случва.
          За GMXT не мога да ти помогна,рових но не намерих опции за вкл.,най вероятно ги активира автоматично след качване в уреда.
          Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

          Коментар


          • До: Спийд камери България

            Първоначално публикуван от vasilevn Преглед на мнение
            Понеже отдавна не съм го правил, направих някой тестове и явно са направили корекции в POI Loader-а от преди. Наистина в директорията, която му се задава трябва да има четим файл или поддиректория с четим файл. После тръгва да обхожда поддиректориите и ако има такава в която няма четим файл не продължава да търси в нейните поддиректории.

            Малко сложно го описах но и всеки може да експериментира.
            Мисля че снощи го пробвах и тоя вариант и не стана. Неудобното тука е че когато избереш "Покажи всички категорий" понеже точките са повече от 1000 ти изкарва първите 50 най-близки и повечето от тях са точки на катаджиите а тебе те инетерсуват примерно най близките туристически обекти. Трябва да има някакъв начин за групиране в категорий и подкатегорий. Довечера ще си поиграя пак с машинката.
            Garmin nüvi® 205 (Денка)
            Nissan X-trail

            Коментар


            • До: Спийд камери България (в разработка)

              Здравейте,
              Снощи пътувах и не видях за тези две точки да има ограничение на скороста може знаците да са скрити някъде в храстите или откраднати . На около 150-200 метра от първата действително беше паркирала патрулката. Ако някой минава по често от там нека ги провери.

              366-Долни Дъбник - N43 23.884 E24 27.062

              368-с. Телиш - N43 18.993 E24 15.717

              Коментар


              • До: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от ultranet Преглед на мнение
                откоригирани днни за радари 13.11.2009
                моля ако някой мойе да ги провери аз мисля че вече са точни
                и сега ако не стават се отказвам !!


                H 41.48773 е 23.29715 полицеиска засада с радар 60 км/ч шел с.левуново засичат посока садански - кулата почти постоянно

                н 41.54296 е 23.27125 полицеиска засада с радар 50 км/ч и е забранено изпреварването засичат посока садански - кулата почти постоянно

                н 41.54835 е 23.26999 полицеиска засада с радар 50 км/ч

                н 41.55771 е 23.25761 полицеиска засада с радар 50 км/ч

                н 41.60675 е 23.22503 полицеиска засада с радар 60 км/ч засичат посока сандански-благоевград почти всяка сутрин са там

                н 41.63957 е 23.19946 полицеиска засада с радар 50 км/ч засичат в двете посоки

                н 41.68036 е 23.18471 полицеиска засада с радар 50 км/ч засичат в двете посоки

                н 41.71367 е 23.17136 полицеиска засада с радар 40 км/ч засичат посока сандански-кресна почти всяка сутрин

                н 41.72264 е 23.15581 полицеиска засада с радар 50 км/ч засичат в двете посоки

                н 41.85448 е 23.13607 полицеиска засада с радар 60 км/ч засичат посока кресна- благоевград

                н 41.92687 е 23.10868 полицеиска засада с радар 60 км/ч засичат в двете посоки

                н 41.88429 е 23.11748 полицеиска засада с радар 50 км/ч засичат в посока симитли - кресна

                н 41.86509 е 23.12843 полицеиска засада с радар 90 км/ч засичат в двете посоки

                н 41.83174 е 23.15414 полицеиска засада с радар 60 км/ч засичат в посока симитли - кресна и е забранено изпреварването в тунела !!!

                н 41.78321 е 23.15504 полицейска засада с радар 60 км/ч кресненско ханче висят повече вечер и гледат за изпреварване като излизаш от тунела посока симитли - кресна
                Сега са ОК!

                Коментар


                • До: Спийд камери България

                  Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                  Мисля че снощи го пробвах и тоя вариант и не стана. Неудобното тука е че когато избереш "Покажи всички категорий" понеже точките са повече от 1000 ти изкарва първите 50 най-близки и повечето от тях са точки на катаджиите а тебе те инетерсуват примерно най близките туристически обекти. Трябва да има някакъв начин за групиране в категорий и подкатегорий. Довечера ще си поиграя пак с машинката.
                  Защо трябва да флизаш в "Покажи всички категорий"
                  Няма ли да ти е по лесно Екстри - Потребителски точки пои и от там си избираш в коя подкатегория да флезнеш примерно имаш папка Лукойл 100 Национални Обекта Пещери Police Red Light Speed Cameri избери си кое ти трябва и ще ти покаже всичко наоколо

                  И мисля че за POI Loader-а и за тез папки не е за таз тема наи добре е да се направи нова
                  Последно редактирано от Наско; 13-11-09, 09:59. Причина: Допълване

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България (в разработка)

                    Абе и тъй става ама въпрос на предпочитания и може би удобство. Примерно ако си някъде, не си планирал предварително нищо и се чудиш какво да правиш и къде да идеш , даваш на "покажи всички категорий" примерно в категория "туризъм" и си избираш точка свързана с туризма която ти хареса, а иначе трябва да ги обходих една по една всяка подкатегория. Другото което е че можеш докато си в движение да дадеш да ти си се визуализира списък с всички точки от категорията "туризъм" в сортиран вид спрямо отдалеченоста. Този списък се обновява и пресортива при всяка промяна на местоположението ти.
                    Garmin nüvi® 205 (Денка)
                    Nissan X-trail

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България

                      Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                      Тоя номер с папките не става.Пой лодера се оплаква че не може да намери gmx файлове.

                      ПС. Абе горе-долу стана работата

                      Имам директории
                      D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera\police
                      D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera\speed cameri
                      D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera\red light

                      Когато задам на ПОЙ лодера D:\GPS\Maps\GPSPOI дава грешка че не може да намери нищо
                      Когато дам D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera ми прай 3 категории в Поребителски Пой точки което е постижение все пак не са разхвърлени в главната директория.
                      Да сопделя опит. Аз ползвам от тук само gpx файловете. На компа, а не в нувито, си правя отзделни gpi за трите катигории и после само си ги качвам в уреда.

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България

                        Първоначално публикуван от pacific
                        Постнете ми последна версия на камерите. Ще я отделя в друга тема за по-лесно намиране.
                        И на латиница!
                        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                          Абе и тъй става ама въпрос на предпочитания и може би удобство. Примерно ако си някъде, не си планирал предварително нищо и се чудиш какво да правиш и къде да идеш , даваш на "покажи всички категорий" примерно в категория "туризъм" и си избираш точка свързана с туризма която ти хареса, а иначе трябва да ги обходих една по една всяка подкатегория. Другото което е че можеш докато си в движение да дадеш да ти си се визуализира списък с всички точки от категорията "туризъм" в сортиран вид спрямо отдалеченоста. Този списък се обновява и пресортива при всяка промяна на местоположението ти.
                          За такъв тип файл ли ми говориш ??? прегледай го и си кажи мнението но на скъпе ако ти е удобно
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                            Абе и тъй става ама въпрос на предпочитания и може би удобство. Примерно ако си някъде, не си планирал предварително нищо и се чудиш какво да правиш и къде да идеш , даваш на "покажи всички категорий" примерно в категория "туризъм" и си избираш точка свързана с туризма която ти хареса, а иначе трябва да ги обходих една по една всяка подкатегория. Другото което е че можеш докато си в движение да дадеш да ти си се визуализира списък с всички точки от категорията "туризъм" в сортиран вид спрямо отдалеченоста. Този списък се обновява и пресортива при всяка промяна на местоположението ти.

                            След като си поиграх малко маи точно това търсиш една папка и вутре под категории
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              Май стана работата. Всички файлове bmp i gpx в тия директории
                              D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera\police
                              D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera\speed cameri
                              D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera\red light
                              ги изсипах в една
                              D:\GPS\Maps\GPSPOI\Police\police
                              Пускам ПОЙ лоадера и му задавам директорията
                              D:\GPS\Maps\GPSPOI\Police\
                              Така ми създава една категория "police" в която са наблъскани всички подкатегорий от сорета на 50,60...50police,60police....

                              Същата работа я повторих за папка
                              D:\GPS\Maps\GPSPOI\Tourism\tourism
                              Налях в тая директория всички файлове bmp i gpx от поддиректориите за приимерно хижи, музеи, пещери.....
                              Пак пуснах ПОЙ лоадера и му зададах като директория
                              D:\GPS\Maps\GPSPOI\Tourism\
                              след което ми създаде главна категория "tourism" в която има под категории за съответните музеи, пещери.....

                              Същия номер го направих и за бензиностанциите , гарите и водоеми за риболов. И като цяло упсях в "Потребителски ПОЙ точки" да създам категории:

                              \police
                              ------\50
                              ------\60....
                              ------\police60.....
                              \tourism
                              ------\100 NAC OBEKTA
                              ------\BIVATSI
                              ------\HIZHI....
                              \nariba
                              \benzin
                              ------\OMV
                              ------\SHELL.....
                              \gari
                              ------\AERO GARI
                              ------\ZHP i AVTOGARI

                              Като резултат се получиха и 5 gpi файла , по един за всяка главна категория.

                              Като всички подкатегприи са си в тях. Групирането стана и сега точките за катаджиите не ми се бъркат с точките от туризм ...
                              По голяма вложеност от това на категориите май неможе.
                              Garmin nüvi® 205 (Денка)
                              Nissan X-trail

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България

                                Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                                И на латиница!
                                на латиница
                                Прикачени файлове
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X