Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от hristo19691969 Преглед на мнение
    Здравейте! С НЮВИ 200 съм, инсталирах тази версия като копирах трите gpi файла в папка POI на уреда. Пуснах на симулация но не чувам гласа, а само камбанката на Гармин. Предполагам че няма значение дали е на симулация или в реални условия. Въпроса ми е WAV файловете интегрирани ли са в gpi файловете или трябва допълнително да се прави нещо? Четох че трябва да се създаде нов файл с POI Loader от gpx файла като се включи и wav файла, но не разбрах точно как става. Моля за подробно обяснение. Благодаря предварително!
    Колеги проблема е решен след ъпдейтване софта на нювито от версия 2.0 до последната 5.0 .Сега вече чувам и гласа. Явно при старите версии не работи. Успех на всички !

    Коментар


    • До: Спид камери

      Здравейте,благодаря за труда на всички колеги за добрата работа.Аз съм с нуви 250W и камерите работят перфектно с глас и нови иконки, изкам да питам за гласът, струва ми се забързан.Само при мен ли е така или трябва да се пипнат някакви настройки?

      Коментар


      • До: Спид камери

        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
        ето ти файла.ползвай точно тази версия на файла, по-новите не работят. слага се в дир.garmin на компа.
        sox.exe (http://rapidshare.com:80/files/139638423/sox.zip)
        с благодарности!

        работи, всичко е инсталирано

        а какво точно прави това екзе?
        и защо го няма в инсталационния комплект на лоудъра?

        или да не питам...

        благодаря отново

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от kiro.b Преглед на мнение
          Здравейте,благодаря за труда на всички колеги за добрата работа.Аз съм с нуви 250W и камерите работят перфектно с глас и нови иконки, изкам да питам за гласът, струва ми се забързан.Само при мен ли е така или трябва да се пипнат някакви настройки?
          ТАКА Е АЗ СЪМ С NUWI-255W, И ПРИ МЕН ЕСЪЩОТО

          Коментар


          • До: Спид камери

            и на 350 така звучи

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първоначално публикуван от kiro.b Преглед на мнение
              Здравейте,благодаря за труда на всички колеги за добрата работа.Аз съм с нуви 250W и камерите работят перфектно с глас и нови иконки, изкам да питам за гласът, струва ми се забързан.Само при мен ли е така или трябва да се пипнат някакви настройки?
              настройки има при компилацията на гласа. по-горе беше даден линк към инсталационните файлове на войс генератора. ако желаете да експериментирате можете да опитате. по-забързан глас е по-добре според мен, за да не се влачи предупреждението
              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

              Коментар


              • До: Спид камери

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                с благодарности!

                работи, всичко е инсталирано

                а какво точно прави това екзе?
                и защо го няма в инсталационния комплект на лоудъра?

                или да не питам...

                благодаря отново
                чесно казано не знам и не питам. нямам толкова време. ползвах опита на хора от други форуми - и аз имах твоя проблем, както и много други хора по света. имаше някакви обяснения за файла, които не помня, не е важно, нали работи
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  настройки има при компилацията на гласа. по-горе беше даден линк към инсталационните файлове на войс генератора. ако желаете да експериментирате можете да опитате. по-забързан глас е по-добре според мен, за да не се влачи предупреждението
                  Умишлено го забързах, защото иначе натъртваше и шъшкаше.

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                    чесно казано не знам и не питам. нямам толкова време. ползвах опита на хора от други форуми - и аз имах твоя проблем, както и много други хора по света. имаше някакви обяснения за файла, които не помня, не е важно, нали работи
                    Честно казано, изключително с познавателна цел питам.

                    и с голямо уважение към познанията и опита ти ти благодаря за помощта!

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Колеги, хайде да се върнем малко към точността на информацията. Наколко пъти моля за съдействие, но има получени само 1-2 корекции. От един месец се опитвам да проверявам една по една всяка точка и до сега съм установил със сигурност поне 20-30 фактически грешки от 200 точки и в трите категории. Това прави 10-15%.

                      Ползвам случай да кажа на колегата, който питаше къде е камерата на Др.Цанков в София - няма такава.
                      Garmin nuvi 765

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        На колко нови попълнения се излъчва нова версия?
                        По мои скромни преброявания от последната има над 20...
                        Или версийте се излъчват от pocketbulgaria?...

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                          На колко нови попълнения се излъчва нова версия?
                          По мои скромни преброявания от последната има над 20...
                          Или версийте се излъчват от pocketbulgaria?...
                          До едно време версиите се даваха от колегата gadev. Сега вече и аз незнам.

                          Аз работя по негов файл от преди 2-3 седмици. Може би трябва да се сложи малко ред, иначе ще се нароят паралелни версии, които няма да са еднакви.
                          Garmin nuvi 765

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            ами освен gadev да каже...
                            така или иначе той най-много ги следи.
                            Аз току-що мацах по негов файл от #950

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Аз започнах да правя един екселски файл, който се състои от "сурова" информация и обработени данни. Този файл дава възможност да се следят точките в прегледна таблица и да се преработват така, че да изглеждат прилично на екрана на уреда след като от него се генерират .GPX файловете. Малко бавно върви, защото има доста за уточняване, но се надявам да не се налага да се връщаме към вече обработени точки, освен ако няма промяна в оперативната обстановка.

                              Пускам файла за мнения и забележки към вече обработените точки.
                              Прикачени файлове
                              Garmin nuvi 765

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                нова версия v.52_6 на кирилица.
                                възможно е да съм пропуснал някои корекции, които сте дали. ако е така, ви моля да ме инфо.....
                                Прикачени файлове
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X