Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    забравих да добавя, че използвам GarminMobile XT

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от marinkey Преглед на мнение
      Здравейте. Ето и кординати на радар на КАТ в КАРЛОВО :
      N 42.37.909 E0 24.48.889 това е на входа КАРЛОВО от посока БАНЯ
      N 42.37 .926 E0 24.48.675 това е на околовръстното преди разклона за ПЛОВДИВ. Ако може някой да ги качи ще сам му много благодарен защото незнам как става Ограничението 50 км/ч Доста хора изгоряха.
      ТОВА СА ЗАСАДИ НА КАТ С РАДАР
      включих ги, въпреки,че са много близо една до друга(250м)
      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

      Коментар


      • До: Спид камери

        Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
        Ето какво се получи на български с Гергана.
        Супер е станало.Браво.При мен си бачкат без проблем,а и Герганка си я бива

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от VANK Преглед на мнение
          До "lapostolov68"
          Значи, ако копирам теси три файла (Police.gpi, Red light.gpi, Speed cam.gpi) в Garmin\POI на устрийството ще имам камери, засади и светофарни камери заедно със свуковото предупреждение.
          Правилно ли съм разбрал?
          Точно така, колега.

          Коментар


          • До: Спид камери

            Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
            Въпреки, че не е зададен към мен въпроса.. мисля, че да. Но днес пробвах точно тези файлове дори заедно с тях сложих и 3-те папки от rar-а в папката POI и предупреждението полиция продължава да е само с тон, но не и гласово
            Аз днес ходих до Бургас и обратно и всичко си е точно.

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
              включих ги, въпреки,че са много близо една до друга(250м)
              Колега, не знам дали теб да питам. Но във файла V52_3, камерите при Интер Експо център, мисля, че са такива, ми излизат като засади. Грешка ли е или не са камери?

              Коментар


              • До: Спид камери

                Да, пробвах го на симулатора, работи прекрасно!
                Копират се само Police.gpi, Red light.gpi, Speed cam.gpi в Garmin\POI !
                Благодарност на "lapostolov68" !!!!

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                  Колега, не знам дали теб да питам. Но във файла V52_3, камерите при Интер Експо център, мисля, че са такива, ми излизат като засади. Грешка ли е или не са камери?
                  дай номер на точката.нали за това ги номерираме.
                  последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                    дай номер на точката.нали за това ги номерираме.
                    <wpt lat="42.6481700" lon="23.3952700">
                    <time>2008-08-11T16:14:17Z</time>
                    <name>022-София, Цариградско пред Експото</name>
                    <sym>Waypoint</sym>
                    <extensions>
                    <gpxx:WaypointExtension xmlns:gpxx="http://www.garmin.com/xmlschemas/GpxExtensions/v3">
                    <gpxxisplayMode>SymbolAndName</gpxxisplayMode>
                    </gpxx:WaypointExtension>
                    </extensions>
                    </wpt>

                    Това според мене кмаре, там полиция не може да има.

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                      дай номер на точката.нали за това ги номерираме.
                      В предния пост пуснах точката, но аз вече така или иначе я преместих в speed cameri.
                      Мисля си и нещо друго. Вчера пътувах до Бургас и обратно. Всичко работи добре, но си мисля дали не е добре минималната скорост, при която започва известяването да не бъде вдигната за всички точки с 5 или 10 км над ограничението да речем. Защото така се получава, че дори да караш с 1 км над ограничението, а много често това си е грешка и инертност на GPS-а, устройството се скъсва да пищи. А все пак за превишение с до 10 км/ч полицаите не спират. Та въпросът ми е това може ли да стане направо с POILoader, като му зададеш ръчно по-висока скорост, или има нужда от предварителни прfмени в gpx файловете.

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Идеята е много добра,мисля че +5 км/ч аванс стигат.Пищенето започва и при превишение с 0,1 км/ч. по уреда.

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Вчера имаше съобщение за кои апарати файла работи с глас! И беше написано и Мобайл ХТ! Сега не намирам съобщението! Работи ли на Мобайл ХТ?

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                            Та въпросът ми е това може ли да стане направо с POILoader, като му зададеш ръчно по-висока скорост, или има нужда от предварителни прfмени в gpx файловете.
                            При направата на файловете има възможност или да се задава или разстояние, или скорост, при която да започне да предупреждава. Това в POILoader-а...

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Вчера го пробвах с Нуви 660 и беше супер, освен това бях включил и компа с Гармин Мобайл ПС и там говора липсваше, освен това и иконките с камери не се виждаха а само черно квадрате, иначе си отбелязваше какво е ограничението.

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                                Вчера имаше съобщение за кои апарати файла работи с глас! И беше написано и Мобайл ХТ! Сега не намирам съобщението! Работи ли на Мобайл ХТ?
                                При мен не работеше вчера, но вях сгрешил и сложих и 3-те папки от rara-a. Днес ги изтрих, но още не съм пробвал.
                                Като разглеждах снощи камерите на Цариградско преди орлов мост има една камера, която е посочена, че е Red light, а тя е на 300-400 метра от кръстовището.. И по спомен като съм минавал мисля, че се намира точно след знак за ограничение 50. Немога да кажа под кой номер е тъй като съм с файла на Goshob и mobile XT не разчита кирилицата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X