Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от VANK Преглед на мнение
    До "lapostolov68"
    Значи, ако копирам теси три файла (Police.gpi, Red light.gpi, Speed cam.gpi) в Garmin\POI на устрийството ще имам камери, засади и светофарни камери заедно със свуковото предупреждение.
    Правилно ли съм разбрал?
    Точно така, колега.

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
      Въпреки, че не е зададен към мен въпроса.. мисля, че да. Но днес пробвах точно тези файлове дори заедно с тях сложих и 3-те папки от rar-а в папката POI и предупреждението полиция продължава да е само с тон, но не и гласово
      Аз днес ходих до Бургас и обратно и всичко си е точно.

      Коментар


      • До: Спид камери

        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
        включих ги, въпреки,че са много близо една до друга(250м)
        Колега, не знам дали теб да питам. Но във файла V52_3, камерите при Интер Експо център, мисля, че са такива, ми излизат като засади. Грешка ли е или не са камери?

        Коментар


        • До: Спид камери

          Да, пробвах го на симулатора, работи прекрасно!
          Копират се само Police.gpi, Red light.gpi, Speed cam.gpi в Garmin\POI !
          Благодарност на "lapostolov68" !!!!

          Коментар


          • До: Спид камери

            Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
            Колега, не знам дали теб да питам. Но във файла V52_3, камерите при Интер Експо център, мисля, че са такива, ми излизат като засади. Грешка ли е или не са камери?
            дай номер на точката.нали за това ги номерираме.
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
              дай номер на точката.нали за това ги номерираме.
              <wpt lat="42.6481700" lon="23.3952700">
              <time>2008-08-11T16:14:17Z</time>
              <name>022-София, Цариградско пред Експото</name>
              <sym>Waypoint</sym>
              <extensions>
              <gpxx:WaypointExtension xmlns:gpxx="http://www.garmin.com/xmlschemas/GpxExtensions/v3">
              <gpxxisplayMode>SymbolAndName</gpxxisplayMode>
              </gpxx:WaypointExtension>
              </extensions>
              </wpt>

              Това според мене кмаре, там полиция не може да има.

              Коментар


              • До: Спид камери

                Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                дай номер на точката.нали за това ги номерираме.
                В предния пост пуснах точката, но аз вече така или иначе я преместих в speed cameri.
                Мисля си и нещо друго. Вчера пътувах до Бургас и обратно. Всичко работи добре, но си мисля дали не е добре минималната скорост, при която започва известяването да не бъде вдигната за всички точки с 5 или 10 км над ограничението да речем. Защото така се получава, че дори да караш с 1 км над ограничението, а много често това си е грешка и инертност на GPS-а, устройството се скъсва да пищи. А все пак за превишение с до 10 км/ч полицаите не спират. Та въпросът ми е това може ли да стане направо с POILoader, като му зададеш ръчно по-висока скорост, или има нужда от предварителни прfмени в gpx файловете.

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Идеята е много добра,мисля че +5 км/ч аванс стигат.Пищенето започва и при превишение с 0,1 км/ч. по уреда.

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Вчера имаше съобщение за кои апарати файла работи с глас! И беше написано и Мобайл ХТ! Сега не намирам съобщението! Работи ли на Мобайл ХТ?

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                      Та въпросът ми е това може ли да стане направо с POILoader, като му зададеш ръчно по-висока скорост, или има нужда от предварителни прfмени в gpx файловете.
                      При направата на файловете има възможност или да се задава или разстояние, или скорост, при която да започне да предупреждава. Това в POILoader-а...

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Вчера го пробвах с Нуви 660 и беше супер, освен това бях включил и компа с Гармин Мобайл ПС и там говора липсваше, освен това и иконките с камери не се виждаха а само черно квадрате, иначе си отбелязваше какво е ограничението.

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                          Вчера имаше съобщение за кои апарати файла работи с глас! И беше написано и Мобайл ХТ! Сега не намирам съобщението! Работи ли на Мобайл ХТ?
                          При мен не работеше вчера, но вях сгрешил и сложих и 3-те папки от rara-a. Днес ги изтрих, но още не съм пробвал.
                          Като разглеждах снощи камерите на Цариградско преди орлов мост има една камера, която е посочена, че е Red light, а тя е на 300-400 метра от кръстовището.. И по спомен като съм минавал мисля, че се намира точно след знак за ограничение 50. Немога да кажа под кой номер е тъй като съм с файла на Goshob и mobile XT не разчита кирилицата

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
                            При мен не работеше вчера, но вях сгрешил и сложих и 3-те папки от rara-a. Днес ги изтрих, но още не съм пробвал.
                            Като разглеждах снощи камерите на Цариградско преди орлов мост има една камера, която е посочена, че е Red light, а тя е на 300-400 метра от кръстовището.. И по спомен като съм минавал мисля, че се намира точно след знак за ограничение 50. Немога да кажа под кой номер е тъй като съм с файла на Goshob и mobile XT не разчита кирилицата
                            Не е спиид камера. По-скоро следи за ентусиасти в бус лентата.

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Специални благодарности на колегата gadev.
                              Утре ще тествам новите камеи.

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Колеги, я кажете.
                                Качих и трите файла от рара в POI на Garmin-а, но се чудя дали не е проблем, че там вече има един файл за камери bgspeedcams_050_cyr.gpi ?
                                ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                                lre-bulgaria.org

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X