Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Цветане, както винаги файла ти е на ниво! И уевката свири на моето нуви 255w... Само че ако беше и на български! Знам , че е трудно , но мисля ,че трябва да се направят на български! И желателно женски глас! Не случайно Гармин слага женски гласове. Оказва се , че на тях подсъзнателно повече внимание се обръща от мъжкото съсловие. Особенно при шум от двигател, вятър, музика!... Молбати ми е да правиш до появата на български глас 2 файла за кирилица - с и без уевка/да си ползва камбаната на апарата/ и 2 файла съответствено за латиницата...

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
      ето един експеримент от мен. генерирах wav файлове за засадите и сп.камерите. не са най-доброто, но като за начало се надявам да работят нормално. пишете отзиви. red light точките запазват обикновенното предупреждение 300м преди точката.
      Благодаря колега! Изглежда добре. Бих искал да те помоля да побликуваш основните файлове (gpx, wav и т.н.) заради пустият проблем Кирилица - Латиница... Може дори да ми ги изпратиш по емайла за да не занимаваме излишно аудиторията. Аз ще ги преработя, ако на теб не ти се занимава.
      Коя програмка потдържаше wav? Sox.exe?
      Благодаря предварително
      [FONT=Comic Sans MS]Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. :)[/FONT]

      Коментар


      • До: Спид камери

        Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
        Цветане, както винаги файла ти е на ниво! И уевката свири на моето нуви 255w... Само че ако беше и на български! Знам , че е трудно , но мисля ,че трябва да се направят на български! И желателно женски глас! Не случайно Гармин слага женски гласове. Оказва се , че на тях подсъзнателно повече внимание се обръща от мъжкото съсловие. Особенно при шум от двигател, вятър, музика!... Молбати ми е да правиш до появата на български глас 2 файла за кирилица - с и без уевка/да си ползва камбаната на апарата/ и 2 файла съответствено за латиницата...
        колега, чакам някоя мома да се запише. от кога апелирам някой ентусиаст да запише 2 wav файла... иначе много сладко казва " засада" американката, нали?
        прилагам gpx файловете( с и без wav)
        за латиницата - няма да ми остане време, хора и това да правя. нека някой се заеме да транслитира българските файлове. мисля, че ще е по-лесно от това да компилира от нулата - нали ще ползва българската версия.
        Прикачени файлове
        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

        Коментар


        • До: Спид камери

          Лично благодаря!

          Коментар


          • До: Спид камери

            здравеите да задам един малко тупичак вапрос.
            сега ако кача този фаил с "wav" на Гармин Нуви 255W ще ми казва на англииски че идват засади и камери или пак нещо не сам разбрал?
            извинявам се за глупавият ми вапрос

            Коментар


            • До: Спид камери

              Ще чуваш строга кака да казва:Засада фифти,сиксти и т.н.

              Коментар


              • До: Спид камери

                мерски колега.
                а как да ги кача направо ги копирам в директориа пои?
                или чрез пои лоидер?

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Копирай всичко/без Excel файла/ в папка POI и си готов.

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Днес имах възможност да пътувам в участъка Бургас - Сл. бряг. Трябва да призная браво за труда 99,99 % покритие - гласово уведомяване, както и графично. Единствено не се обади на една камера поставена между Поморие и Ахелой. Аз все си мислих, че в този участък всичко е наред, но явно тя не е нанесена. Ще се постарая да взема точните и координати и да ги изпратя на сайта.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Здравейте отново,
                      Благодаря на колегата gadev за базата. Както казах преди в момента имам малко повече време и мога да се "поиграя" с прекодиране в Латиница.
                      Предлагам ви версията на Латиница и ще се радвам на коментари. Прикачени са съответните звукови файлове с предупреждение на Английски (сладката Американка ). Направил съм и една малка промяна в иконките, която сметнах за по-удачна.
                      Enjoy!
                      Прикачени файлове
                      [FONT=Comic Sans MS]Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. :)[/FONT]

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Благодарностти на Goshob че ги прави в един общ файл не че е сложно да го направим ние .... но ни улеснява

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Ето ви Гергана, говори доста по-добре от англичанката! Дърпате от датат това:SpeechLab.v2.0 Gergana BG Text2Speech.rarл Работи перфектно!

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Специални благодарности и от мен към Goshob!!!

                            Иначе камерите се увеличават като гъби след дъжд..... ;-)

                            Поздрави на всички!

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Колеги, нека ако някой е в час да даде съвет за параметрите на wav файловете за Garmin255. Значи генерирах ги, както беше писал един колега по-горе, на 256 kbps, 16 kHz и на 16mbit. На компютърът гласът е кристален, ама на нувито тая Гергана почва да фъфли и шъшка.

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Колеги, ако някой знае да даде акъл. Става въпрос за параметрите на wav файловете за nuvi 255. Направих ги както беше казано по-горе 16 khz и 16 kb на 256 mbps. Та, на компа Гергана говори с кристален глас, а в нувито шъшка и фъфли.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X