Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
    4. това е проблем заради липсата на насоченост на предупрежденията при гармин. единственият начин, който виждам, за да не трием точки е да се поставят 2 точки от двете старни на магистарлата , на достатъчно разстояние, за да не сработват при движение по нея.така ще има предупреждение при движение м/у с.Труд и Пловдив.
    Вярно, няма да са на точното място, но ще предупреждават , примерно 500м преди вярната позиция
    И някой ще "изпищи", че точките не били на нужното място, поставяне на нужното, и пак в кръга.
    Да попитам - има ли някакъв шанс на Nuvi 250 W да се чуят други звуци (освен стандартните за Garmin) ?

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
      И някой ще "изпищи", че точките не били на нужното място, поставяне на нужното, и пак в кръга.
      Да попитам - има ли някакъв шанс на Nuvi 250 W да се чуят други звуци (освен стандартните за Garmin) ?
      Коалеги, оставете ги така, нищо, че са под моста. Аз за Хайдут Сидер го усетих отдавна, но не ми пречи. По-добре едно предупреждение повече, отколкото да не те предупреди.

      Коментар


      • До: Спид камери

        Привет,
        Имам Nuvi 1350 инсталирах си готовия файл за камерите но иконите които ми излизат се виждат на полвина къде ми е грешката?

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
          какво е това? red light?
          да
          малко инфо:
          Часът на камерите
          Последно редактирано от darkstar_; 24-08-09, 09:26.

          Коментар


          • До: Спид камери

            И аз съм забелязал че не работят още, инчае радар детектора щеше да ги засича, но при преминаване няма реакция. А щяха да ги монтират за 1 Август. Май като са я подкарали до Нова година може и да стане или за следващото лято. При нас всичко става много бавно.

            Коментар


            • До: Спид камери

              Здравейте,
              Най-напред искам да благодаря на колегите за извършената работа по прецизиране на базата. Практически тази тема е неизчерпаема защото камерите непрекъснато се множат, но и това, което го има и беше направено до сега си струва и помага.
              Бях споменал преди, че при мен версиите на Кирилица не вървът и се налага да преработвам файловете на Латиница. Направих си и сега труда и предлагам на всички, които използват такъв хардуер "Латинизираната" версия на Speed 52_3. Има и иконки и gpi файлове за по-лесно боравене с нещата.
              Ще се радвам за коментари.
              Прикачени файлове
              [FONT=Comic Sans MS]Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. :)[/FONT]

              Коментар


              • До: Спид камери

                GPS-а ми е nuvi 205, качих версия 052_3 , но не забелязах да са различни иконите за различните камери и звука си е основния за модела.аз ли не правя нещо както трябва или GPS-а няма тези възможности?
                LZ1IHM

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Първоначално публикуван от Goshob Преглед на мнение
                  Здравейте,
                  Най-напред искам да благодаря на колегите за извършената работа по прецизиране на базата. Практически тази тема е неизчерпаема защото камерите непрекъснато се множат, но и това, което го има и беше направено до сега си струва и помага.
                  Бях споменал преди, че при мен версиите на Кирилица не вървът и се налага да преработвам файловете на Латиница. Направих си и сега труда и предлагам на всички, които използват такъв хардуер "Латинизираната" версия на Speed 52_3. Има и иконки и gpi файлове за по-лесно боравене с нещата.
                  Ще се радвам за коментари.
                  Колега всичко е ок но защо не си ги събрал в един общ файл

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                    N42.74536 E23.22932
                    Светофара на "Метро" запад
                    вкарано в базата данни под # 459
                    Прикачени файлове
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                      Колега всичко е ок но защо не си ги събрал в един общ файл
                      Няма проблем колега. На мен ми е по-удобно да потдържам базата на части, но щом като е в интерес на "общото благо", ето ги и събрани.
                      Enjoy!
                      Прикачени файлове
                      [FONT=Comic Sans MS]Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. :)[/FONT]

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
                        И някой ще "изпищи", че точките не били на нужното място, поставяне на нужното, и пак в кръга.
                        Да попитам - има ли някакъв шанс на Nuvi 250 W да се чуят други звуци (освен стандартните за Garmin) ?
                        сигурно е , че нуви 250w може да плейва wav файлове, потвърдил съм го вече по-рано.
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          ето един експеримент от мен. генерирах wav файлове за засадите и сп.камерите. не са най-доброто, но като за начало се надявам да работят нормално. пишете отзиви. red light точките запазват обикновенното предупреждение 300м преди точката.
                          Прикачени файлове
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                            ето един експеримент от мен. генерирах wav файлове за засадите и сп.камерите. не са най-доброто, но като за начало се надявам да работят нормално. пишете отзиви. red light точките запазват обикновенното предупреждение 300м преди точката.
                            Колега, преди време тук се писа, че за да свирят тези файлове на nuvi 2x5 трябвало да се качи едно файлче някъде в уреда. Къд есе слага то.

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                              Колега, преди време тук се писа, че за да свирят тези файлове на nuvi 2x5 трябвало да се качи едно файлче някъде в уреда. Къд есе слага то.
                              то е необходимо при генерирането на poi файла с poi loader-a. слага се в дир. garmin на компа. за ползвателите на файла не е необходим. просто копирайте в уреда и споделете резултата.
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от Goshob Преглед на мнение
                                Няма проблем колега. На мен ми е по-удобно да потдържам базата на части, но щом като е в интерес на "общото благо", ето ги и събрани.
                                Enjoy!
                                Благодаря много!!!
                                И аз имам проблем с вариантите на кирилица. Това е първият латинизиран от доста време насам (поне при мен), който е коректен.
                                Наистина е по-добре, когато се качва - да се качва И завършен за директно ползване ***.gpi вариант. Поне за мен де.
                                Благодаря още един път!!!
                                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X