Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Местата с най-чести засади в Кърджали.
    Ограничението на всички е 50

    N 41.66644 E025.36169

    N 41.66177 E025.36374

    N 41.65102 E025.36847

    N 41.63774 E025.36408

    N 41.63993 E025.37612

    N 41.63301 E025.38132

    N 41.61991 E025.37716

    N 41.61388 E025.37522

    N 41.62996 E025.37809

    Коментар


    • До: Спид камери

      N 42.381212 E023.114807 на Владая караулката ограничението е 60, а не 50



      N 42.360522 E023.065214 кв.Изток - Перник ***60км/ч***

      Коментар


      • Няколко понеделника ги засичам в т. N42 37.810 E26 21.758 (околовръстното на Сливен), няма ограничения.
        Също така и след Карнобат посока Сливен в т.N42 39.127 E26 57.054. Ограничение 60км/ч в посоката на движение към Карнобат.

        Коментар


        • До: Спид камери

          Колеги, тъй като съм новобранец по въпросите с GPS и прочетох какво пише в тази тема, искам да попитам: GPS-а като радар детектор ли работи или точките с координатите които давате трябва да се записват в паметта? Това POI точки ли са? Могат ли да се въвеждат от самия уред или това става през компа?
          GARMIN nuvi 255W

          Коментар


          • До: Спид камери

            N42.393481 E23.155371 (ограничние 50кмч) и в двете посоки
            N42.391052 E23.155730 (ограничние 50кмч) и в двете посоки следи се за преминаване на червено постоянно има патрулка
            N42.384666 E23.122682 (ограничние 60кмч за идващите от караулката на Владая)
            N42.360526 E23.080828 (ограничние 60кмч)
            N42.382738 E23.200435 (ограничние 50кмч)

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първоначално публикуван от ivopp Преглед на мнение
              Колеги, тъй като съм новобранец по въпросите с GPS и прочетох какво пише в тази тема, искам да попитам: GPS-а като радар детектор ли работи или точките с координатите които давате трябва да се записват в паметта? Това POI точки ли са? Могат ли да се въвеждат от самия уред или това става през компа?
              GPS не е радар детектор ,щото ресивера му е различен по обхват от тоя на "антирадарите".Пък и щатските сателите нямат ангажимент към КАТ като координати... Камерите и радарите са POI точки , които се въвеждат в определени папки на устройството /GPI , GPX/ ,те се задействат при преминаване през съотвените координати,изписват предупреждението на екрана и алармират звуково...Като всички пои точки ,могат да се свалят от нета/напр.Poiplaza/ на РС и от там да се копират в сътветните папки на GPS . Има и специализирана програмка за тази цел Poi loader. Надявам се да съм полезен с това научно-популярно разяснение.

              Коментар


              • До: Спид камери

                Първоначално публикуван от ivopp Преглед на мнение
                Колеги, тъй като съм новобранец по въпросите с GPS и прочетох какво пише в тази тема, искам да попитам: GPS-а като радар детектор ли работи или точките с координатите които давате трябва да се записват в паметта? Това POI точки ли са? Могат ли да се въвеждат от самия уред или това става през компа?
                Става дума за Nuvi 255w.
                GARMIN nuvi 255W

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Свържи си нювито с компа през USB , отвори му съдържанието и намери директория GPI . Виж какво има в нея ,и ако желаеш - добави спид камери по описания начин. Файловете трябва да са с разширение GPI. Наименованието пред това няма значение ,можеш сам да си го напишеш /например BGspeedcam50.gpi/. Така ще знаеш какво съдържа всеки следващ файл.

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от ivopp Преглед на мнение
                    Става дума за Nuvi 255w.
                    нувито не е антирадар. точките са вкарани като poi. това означава, че може и да има работещ радар в тази точка, но може и да няма патрул в момента
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Благодаря за поясненията. Сега вече ми светна.
                      GARMIN nuvi 255W

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Здравейте,
                        Опитах се да прочета всичко в темата, съжалявам ако съм пропуснал нещо, което би дало отговор на въпроса ми.

                        На моето устройство (Garmin Nuvi 250w) няма папка GPI. Има GPX и POI
                        Сложил съм файлчето в POI. Това ли е правилното място?
                        Последно редактирано от someone; 16-03-09, 00:23.

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          И това (POI) ще свърши работа .
                          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                          LZ1YBB

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Първоначално публикуван от someone Преглед на мнение
                            Здравейте,
                            Опитах се да прочета всичко в темата, съжалявам ако съм пропуснал нещо, което би дало отговор на въпроса ми.

                            На моето устройство (Garmin Nuvi 250w) няма папка GPI. Има GPX и POI
                            Сложил съм файлчето в POI. Това ли е правилното място?
                            /garmin/poi/speedcambg_50_lat.gpi

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Здравейте, колеги.
                              Един такъв въпрос: в гармина имам инсталирани спиид камери за България. Като вляза в точки на близост и извикам някоя от камерите, се показва местоположението и колко метра преди него да сигнализира. Аз се опитах и вкарах камерите на Гърция (с разширение.gpi), като извикам някоя от тях се показва местоположението, но не пише че ще предупреждава. Нормално ли е да е така или ще ги има показани на картата но няма да сигнализира.

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Колеги, интересува ме версия 049 може ли да се свали за нуви 255w. Картата при мене е v4.70?
                                GARMIN nuvi 255W

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X